Zpetná vazba Problemy jak spravne napsat prispevek

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem angelexit, 16/2/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. angelexit

    angelexit User

    Tak ted jsem zmatenej, kde vsude jsem udelal chybu :) dle prispevku jsem zadal jen o vysvetleni proc mi nejdou vzkazy :) neznam presne podsekci kam napsat. Pravidla jsou pravidla, to chapu, ale proc je povoleno mit takovej nazev klanu kterej vede k banu :-/. Jinak poucte me, do kteryho presne vlakna napsat abych tu nespamoval :) nechci unban, jen proc mi blokovalo BP vzkazy? :)


    ID: 99296770
    Čas: 00:01:08
    Nick: ANGELEXIT
    Server: CZ1
    Místnost: Global
    Do kdy je BAN aktivni: 19-02-2016 / 00:01:08
    Autor banu: Administrátor (roboticky, neni to obvinovani)
    Výška: 195 cm
    Váha: 90 kg
    Vlasy: Blond
    Alergie: Penicilin
    Velikost obuvy: 47
    Velikost obleceni: 56
    Stav: zenaty
    Deti: dcera
    Mesto: Landshut (60km Mnichov)(vyrabi se zde BMW)
    Stat: Nemecko
    Mzda: 2000 Euro
    Pojistovna: AOK
    Velikost bytu: 4:1 (130m2)
    Miete: 850€
    Warmmiete: 1050€
    Internet: DeutscheKabel 200pro
    Poplatky CTV: (neplatim, za to ban)
    Poplatky ZDF/BRD: 50€ za 3 mesice
    Odpadky v CR: (neplatim, dalsi ban)
    Odpadky v DE: 100€
    Pas: Cesky/ Nemecky
    Narodnost: Ceska
    Oblibene jidlo: kotlety na smetane/svickova :)
    Oblibene piti: pivo :-D
    Oblibeny film: Statecne Srdce
    Oblibena kniha: Egyptan Sinuhet
    Oblibena kapela: Sepultura/Pantera


    Jinak takovejch otazek je milion :) napriklad mam 35 lf4 na 16 lvl letouny 16lvl SB na dmg a mixem pod sepromem dokazu dat az 45 000 :) (a to vcetne Uber raketek a 3030) proste dmg odpovida, jen nevim cemu.




    Vim na dotaz stale malo :-/
     
    Naposledy upraveno: 17/2/16
  2. |Oromë|

    |Oromë| User

    angelexit Cital si tie odkazy? Podla Vzorový příklad vkládání o řešení bannů na chatu si napises ziadost a das ju do sekcie Chat, ta je na to urcena.

    Dalej ak mas podozrenie na urazlivy nick alebo tag klanu, tiez to mozes nahlasit do sekcie Chat a podla Jak nahlásit hráče na chatu

    Dalej neviem co su vzkazy, ak myslis herny mail, tak to neviem preco ti nejde.

    kazdopadne ked prestanes pisat hovadiny a vytvoris normalnu ziadost, potom sa ti nato mozu zajtra kolegovia pozriet.

    Teraz to berem ako pokus o vtip, nabuduce si podobne basne odpust lebo budu nasledovat body.

    LOCK
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.