Problémy s chatem!!!

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem JabkoCZPlayer, 23/1/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Mám problém s chatem a nejsem jediný.Napíšu pár příkladů:1)kliknu enter a chat se vypne 2)kliknu h a zavře se mi všechno 3)kliknu j a warpnu se bránou (pokud u nějaké stojím) 4)když píšu písmena typu:ž,š,č,... tak se mi sami kupujou věci za urko a nebose mi označí.Prosím alespoň o vysvětlení.Děkuji.:confused: P.S.: problém se vyskytl na serveru Česko 1.
     
  2. No je to hrozné človek nemôže poriadne ani písať :p
     
  3. Belgam

    Belgam Guest

    Problem je hlaseny a cekame na opravu.
     
  4. to je doba ;) a mimochodem:jak ten problém vznikl?
     
  5. Belgam

    Belgam Guest

    JabkoCZPlayer problem vznikl jako kazdy jiny,neco je spatne, ale na opravu muzes cekat i mesic.
    Pokud vypnes chat ,hra jde normalne.
     
  6. SASFIRE

    SASFIRE User

    Měl bych jednu otázku po restartu mě to začlo lagovat myslíte že to muže byt BP ? nebo je to mnou
     
  7. spíš tvým PC (bez urážky)

    -------------------

    bez chatu je to na prd nemůžu se s nikým domlouvat třeba jestli půjdou na Siby
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 24/1/14
  8. SASFIRE

    SASFIRE User

    Né v poho muj kompl je v opravě hraju těd na starém notasu :D
     
  9. a to je ten problém:jeden komp máš opravě a druhej je starej...že by? :D
     
  10. Zafod

    Zafod User

    Že by do tohoto vlákna vlastně ani problém s PC nepatřil...,


    Btw: stejný název, jen o něco dříve vytvořeno: Problém s chatem!!!
     
  11. všiml sem si a je to nejspíš proto že mají všichni ten samej problém
     
  12. Kubino

    Kubino Guest

    JabkoCZPlayer včera už písali, že niektoré servere sa opravili, t.j. skús premazať cache či to už nejde aj tebe.

    Inak udeľujem body za neustále porušovanie pravidiel, tu nie si na chate a mňa nebaví chodiť po celom fóre a upratávať to po tebe.
     
  13. Korben

    Korben User

    Neaktuálna téma.

    Uzavreté, LOCK.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.