Problémy s kontakty a zprávami

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem ‾‾‾ЯΦCKΨ†CZΣ†‾‾‾, 10/6/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Ahoj, smazaly se mi všechny kontakty a když se snažím načíst stránku se zprávami napíše to "Neočekávaná chyba --Neustart" (nebo tak nějak) a když kliknu na "Restart" objeví se znovu již uvedená hláška. Nevíte co s tím ? Předem díky :)
    -Rocky
     
  2. Mohu jen souhlasit a upřesnit:

    ,,Neznámá chyba
    Vyskytla se neznámá chyba. Restartuj systém zpráv kliknutím na možnost „OK“."

    Zmizela mi i většína kontaktů ve vesmíru.
     
  3. Maxi

    Maxi User

    Stalo se mi to samé, v kontaktech mi zůstal jen klan a černá listina :D :/
     
  4. Díky za upřesnění, doufám, že to je jenom nějaká chyba, protože jestli nebudu moct psát zprávy a mít kontakty, tak nebudu zrovna nadšen :p
     
  5. kkillikk

    kkillikk User

    Zdravím mám stejný problém nemám žádné kontakty a nemohu načíst zprávy
     
  6. Korben

    Korben User

    To je super že o tom informujete ale tieto informácie sú platné asi tak ako by niekto napísal že nejde vlak a pritom nikto netuší odkiaľ.:rolleyes:
     
  7. TRIXT

    TRIXT User

    Jinými slovy, je nutno uvést server a vaše ID, aby bylo možno danou informaci prověřit. ;)
     
  8. Korben

    Korben User

    TRIXT Od dnes si môj prekladateľ :D.

    Tak ešte počkáme či problém pretrváva aj po reštarte a ak áno ,tak dúfam že budú dopísané aj základné údaje. :)

    OT post zmazaný. Máš dojem že sa tu prejednáva tvoj problém ? Poriadne si prečítaj Jak správně přispívat na forum a nemiešaj sa do témy ktorá sa zaoberá niečim iným.
     
    Naposledy upraveno: 11/6/14
    TRIXT tohle ocenil(a).
  9. Mně po restartu funguje vše, tak jak má, děkuji :)
     
  10. Kubino

    Kubino Guest

    Zodpovedané a uzamykám.

    LOCK
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.