Problémy s přihlášením, neexistující účet

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Lukys_Ace, 13/4/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Lukys_Ace

    Lukys_Ace User

    Zdravím,
    mám problém.
    Měl jsem účet na přezdívku Lukys_ace.
    Dal jsem zapamatovat heslo na prohlížeči a zbytek jsem neřešil.
    V průběhu dnešního dne jsem si změnil přezdívku na αce¬OfδTARS.
    Zahrál jsem a následně jsem hru ukončil a vypnul ntb.
    Když jsem se chtěl přihlásit pod novým nickem, napsalo mi to, že daný uživatel neexistuje.
    Když jsem chtěl pod starým, tak mě to hodilo hru od začátku, ale já už toho měl dost nahráno.
    Zadal jsem zapomenuté heslo, ale poslalo se mi to k starému nicku a zase od začátku.
    Co s tím? :(
     
  2. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    Nie som si istý či rozumiem presne tvoj postup. Ak si sa zaregistroval pod meno
    Lukys_Ace + Heslo a potom v hre si si zmenit meno na αce¬OfδTARS. tak keď pôjdeš na https://www.darkorbit.sk/ tak sa prihlás pod tým ako si sa registroval.

    Ak ťa to prihlásilo do hry pod lukys ace + heslo tak ťa to hodí na server kde si na posledny hral. A ak tam nič nemáš tak ešte teoreticky môžeš skúsiť zmeniť server v ľavom hornom rohu ikonkou sveta. tam uvidíš ktorý je aktívny a biele vysvietené sú tam kde si taktiež hral aspoň raz.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. Lukys_Ace

    Lukys_Ace User

    Citát zmazaný.

    Jo, změna světa pomohla.
    Děkuji za Tvou reakci.
    :)))
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 13/4/17
  4. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    Oukey tak som rad,

    Prajem teda príjemnú hru a považujem za zodpovedané
    LOCK
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.