problémy s prihlásením

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem ╔«×{PŁΛNΞΘ™}×»╗, 12/3/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Ahojte prosím vás pomož te mi , mám učet na cz1 a ked sa prihlásím tak ma to hodí na int6 a ked sa dám na cz1 tak ma to vyhodí a píše mi že loginError=calmDown dakujem poradte mi prosím .... a ked sa prihlásim tak to robí zase
     
  2. CrazyLove

    CrazyLove User

    Toť jednoduchá odpoveď: na cz1 máš účet zabanovaný.
     
  3. DJ-METRIX

    DJ-METRIX User

  4. Crystal

    Crystal User

    no kedze ine servery idu a na cz1 nie je ziadny technicky problem, dostal si proste ban ako ostatne 100vky hracov..

    ja sa vam len divim ze to furt pouzivate, a pritom viete ze kazdy mesiac je kontrola a blokacia

    inak sem daj ID, bez neho ti nikto nepomoze
     
    -Brčko- tohle ocenil(a).
  5. a za co sem dostal jako ban ? :DDD že sem tam mesíc nebil ? a po mesíci sem zase začal hrát ... tvl
     
  6. No jo boter ,zkus napsat na podporu :D
     
  7. to je škoda protože já sem tam nebil asi tak mesíc a 2 týdny a pak sem se prihlásil a hodilo me to na int6 a pak sem se chcet dat na cz1 a prote mne to vyhodilo :( nechápu :(
     
  8. Někdy si botoval.A jestli chceš pomoc tak potřebuješ ID !!! ;)
     
  9. ha boter jo ? neco by mi to bilo že ja sem nebotoval ale dával dotoho PSC a mnel sem jen 1 havoc .jako tomu ríkáš *** jo ?
     
  10. Korben

    Korben User

  11. kčemu ti bude moje ID ? a jak ji mám zistit když se tam nemužu dostat ? :D
     
  12. Ty nevíš co to je *** nebo co ? ID si máš pamatovat - já si ho pamatuju naspaměť
    Na co mu je tvoje ID ? K zjištění problemu ,určitě si tvoje ID nenechá zarámovat
     
  13. tak vím že to je nejaký program na DO ale já ho nepoužil a ne nevím ID nebo sem nikdy nevedel že k nečemu takovému príde
     
  14. Bez ID si bez učtu :D
     
  15. tak to ne .. to bych neprežil
    ------------------
    a nedá se k nemu nejak príjít ?
    -------------------------------------
    treba cez mail ?
     
  16. Korben

    Korben User

    Posielal si si niekedy SMS ?

    Multipost spojený,prosím nepiš více příspěvků pod sebe,ale používej tlačítko [​IMG]
     
  17. Používej tlačítko UPRAVIT .Zjistit ID se nedá.Jen kdyby sis koupil urko
     
  18. hele a na všech serverech máš isté ID ?
     
  19. Korben

    Korben User

    Nie na každom máš iné a niečo som sa pýtal , tak prosím odpovedaj.
     
  20. a nepomože vám méno ? co bilo "zabanované" ?
    nebo co se používá ?
    --------------------------------------------
    ano posielal ale už dávno :/ vtedy tak mesiac a pol dozadu
    --------------------------------------------
    prosím vás pomožte mi :( bože :(
     
    Naposledy upraveno: 12/3/14
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.