problémy s prihlásením

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem ╔«×{PŁΛNΞΘ™}×»╗, 12/3/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Korben

    Korben User

    Božekať ti nepomôže, ak by si vedel ID účtu, tak už by sme vedeli či je tvoj učet blokovaný.
    Napíš si na podporu hry a požiadaj o preverenie či nieje náhodou tvoj účet zablokovaný a keďže si si posielal SMS, tak určite máš BIG číslo a tak im ho tam dodaj namiesto ID čísla.Kontaktní formulář na support
     
  2. PLANEO když se tě admin ptá na otázku,slušností je na ní odpovědět
     
  3. a odpovedal som neslušne ? :)
     
  4. Kubino

    Kubino Guest

    Tu nejde o to, či si odpovedal neslušne ale o to, že kolega sa to musel pýtať viac krát kedže si mu odpoveď nedal hneď.

    Ak chceš niečo riešiť a niekto z kolegov ťa o niečo požiada musíš reagovať inak si problém musíš riešiť sám, my nie sme jasnovidci :)
     
  5. Mam dotaz chtel bych se vam dovolat telefonicky kde najdu na vas kontakt?
    -----------------------
    myslim vas adminy nehci tu psat svuj problem
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 13/3/14
  6. Crystal

    Crystal User

    takze ti rovno napisem ze oni ti nedaju ziadne svoje kontakty,

    to prve a druhe ked chces nieco riesit sukromne tak si odchyt admina alebo moda na chate,, popros ho a vytvor si sukromnu miestnost v chate a tam mozte diskutovat o com chces
     
    Dragonited1998 tohle ocenil(a).
  7. citát zmazaný
    jak jsem novacek tyka se to na darkorbitu chatu kamoska se me ptala co hraju a ja jsem ji v chtau psal gry jako je battlestar galactic grepolis atd nic sprostý ho a kdyz jsem to odeslal tak mi prislo admnistrátor te vykopnul ale nevm za co a proc vzdyt jsem nic sprostýho nerekl
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 13/3/14
  8. Crystal

    Crystal User

    propagacia inych hier a znaciek je zakazana, aj ked si to urobil neumyselne

    vykopnutie znamena ze staci restartnut hru a chat ti ide, cize to vobec neries a kasli nato :)

    inak ak si novacik precitaj si pravidla VOP a DO bibliu...staci zadat do googlu, odkazy sa mi nechce zhanat, aby si sa vyvaroval podobnym veciam, pravidla su prisnejsie ako v minulosti preto je dobre ich poznat
     
  9. citát zmazaný
    Děkuju :-D
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 13/3/14
  10. Korben

    Korben User

    Všetky odkazy potrebné k hre nájdeš v sekcii
    Popisy/glosář a prečítaj si Jak správně přispívat na forum lebo predchádzajúce príspevky sa necitujú, je predsa jasné na čo reaguješ a v tejto téme by si mal riešiť len to čo je predmetom témy. Chat už patrí do inej sekcie.
     
  11. Kubino

    Kubino Guest

    Autor sa viac neozval.

    Zodpovedané, LOCK
     
    Dragonited1998 tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.