Problémy s připojením a „DDoS“ útoky

Diskuze na fóru 'Archív centrála' zahájená uživatelem Aure, 10/10/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
 1. Aure

  Aure Guest

  Milí hráči!

  Během posledních pár měsíců jste mohli pozorovat časté výpadky našich služeb, které kazily zábavu nám všem a měly za následek, že se mnozí z vás nemohli přihlásit do svého účtu, nebo způsobovaly ztrátu připojení.

  Tyto incidenty byly způsobeny náhlými nárůsty objemu přenášených dat, což vedlo k přetížení naší síťové architektury a serverů.

  Těmto incidentům se souhrnně říká útoky na dostupnost služeb (nebo též DoS útoky), a patří mezi běžné hrozby, s nimiž se potýkají společnosti poskytující internetové služby. Podle tiskových zpráv bylo těmito útoky zasaženo několik globálních poskytovatelů online her.

  Tady v Bigpointu jsme tuto hrozbu pečlivě zkoumali a přijali všechna možná dostupná opatření proti tomuto druhu útoků. Hlavním důvodem, proč naši uživatelé stále pociťují jejich důsledky, je to, že tyto útoky nebývají uniformní či identické. Jak se můžete dočíst v článku na Wikipedii , existuje několik různých metod, které mohou útočníci použít, a každá vyžaduje jiná protiopatření. Dalším problémem je to, že tyto útoky nepřichází v jedné velké vlně, nýbrž pozvolna. Buďte ujištěni, že naši systémoví administrátoři jsou si vědomi závažnosti těchto incidentů a reagují okamžitě, jakmile je vysledován zdroj takového útoku. Mimoto průběžně rozšiřujeme náš repertoár reakcí na různé druhy útoků.

  Rovněž bychom vás chtěli ujistit, že útoky na dostupnost služeb nijak neohrožují vaše uživatelská data.

  Srdečně zdraví
  Váš Dark Orbit tým
   
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.