Chyby problémy se hrou -CZ3

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem kecky_FT, 23/11/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. kecky_FT

    kecky_FT User

    hra dakrorbit
    server CZ3
    ID 90708153


    Zdravím, mam problémy s hrou. Již několik měsíců se potýkám s tím, že když na jedné konfiguraci dam mask a přepnu na druhou tak již jsem odmaskovanej a když přepnu zpět tak mask zase je.
    Další problém, je ten že mi neuvěřitelně dlou přepíná konfigurace ale to by až tak nevadilo kdyby když ji přepnu mi nezmizel štít a kdo mě pálí najednou mi pálí jen do hp a většinou hned umřu.
    Další problém je ten že když dam schopnost u dizajnu solas goliat, tak mi hned nenaskočí hp, je to třeba 2 tři vteřiny zpožděné a udělá to že mi blikne hp nahoru pak dolu a pak po chvilce se načte.
    Předem děkuji za opravy jinak se to už nedá hrát je to opruz.
     
  2. .-Beliar-.

    .-Beliar-. User

    Co se týče s tím maskem všiml jsem si toho samého ale dělalo mi to jen pokud jsem dané CPU měl jen v jedne konfiguraci a v druhé ne a v té které jsem neměl cpu tak jsem lital bez masku.
     
  3. Korben

    Korben User

    -baghira2- tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.