problémy se hrou

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Matěj2003, 7/7/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Matěj2003

    Matěj2003 User

    Nedávno mi přestaly fungovat štíty, robot a raketomet a to i přesto že to všechno mám na lodi. V hangáru se mi všechno zobrazuje ale ve hře ne. Jsem jediný komu se to děje? Jak to mám řešit zkusil jsem všechno co mě napadlo ale bez úspěchu.
     
  2. Warden

    Warden User

    Matěj2003: Ahoj, nejdříve jednoduchá otázka. Máš vše v obou konfiguracích? Není tvůj problém, že vše máš jen v jedné konfiguraci a na mapě jsi přepnutý na konfiguraci druhou?
     
    Matěj2003 tohle ocenil(a).
  3. Matěj2003

    Matěj2003 User

    děkuji moc tohle mě nenapadlo :)
     
  4. Warden

    Warden User

    Přepínání konfigurace na mapě se provádí standardně klávesou C. Kofigurace v hangáru se přepíná pomocí tlačítek 1 a 2 při vybavování lodě:

    [​IMG]
     
    Matěj2003 tohle ocenil(a).
  5. alfakiller

    alfakiller User

    zdravim nekolikrat za sebou jsem sel do areny abych ziskal uridium ale jak jsem zkusil jit po 10te tak mi nasla protivnika prijmul jsem souboj ale po uplinuti casu mi zustala lista neportlo me to ani do areny nemohu zbirat suroviny,boxy,casti a ani menit lode ci vybaveni uzto trva 2 dny tak bych se chtel zeptat jak to vyresit?
     
  6. Chuck

    Chuck Guest

    Ahoj alfakiller, treba si občas prečítať technické oznámenia a zistil by si, že UBA a Rzone nefungujú správne. Viď Problém s UBA a Rzone. Takže v tvojom prípade by ťa mal ranný reštart serveru odtiaľ vyťiahnuť. Skákal si tam opakovane?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  7. alfakiller

    alfakiller User

    no 4x za sebou
     
  8. alfakiller

    alfakiller User

    jinak diky
     
  9. Warden

    Warden User

    alfakiller: Dej vědět zda je po restartu (bývá kolem 5:30) vše v pořádku.
     
  10. alfakiller

    alfakiller User

    ok uz to je v pohode dal jsem si hru do 3d a frci zase dobre
     
  11. Warden

    Warden User

    Tak ať se ti daří. :)

    Považuji za vyřešené.

    LOCK
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.