Problémy v Game

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem avkiller, 8/12/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. avkiller

    avkiller User

    Zdravím, dnes okolo 17:50 až 18:05 (približne) som robil Gamu, všetko prebiehalo vporiadku až dkoým som nešiel na poslednú 10. vlnu, počas toho ako som pomaly zabíjal protegitov mi 2x vraj "spadlo pripojenie" pričom všetko mi išlo tak ako malo, každá stránka aj DO, len v tej bráne som vraj nemal pripojenie. Prišiel som o 2 životy v priebehu pár minút, čo ma dosť naštvalo nakoľko sa nejedná o moju chybu. Ako sa to dá riešiť? ďakujem
     
  2. Když systém ověří, že chyba byla na straně BP, tak ti bránu vrátí do 48 hodin. Platí to pouze ale u rupnutí brány. Životy ti nikdo nevrátí. Tedy alespoň myslím. S tím druhým tvrzením si radši počkej ještě na vyjádření někoho kompetentního.
     
    Jessie tohle ocenil(a).
  3. avkiller

    avkiller User

    Aha, skvelý systém, fakt tlieskam
     
  4. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    avkiller Někdy v této době mě taky spadlo 2x po sobě spojení ve hře. Zkus podporu.
     
  5. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    Môžeš skúsiť na podporu ale obávam sa, že verdikt bude ako ti poradila Sandy_Rivers
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.