problémy v GG

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem CMCWhite, 14/5/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. CMCWhite

    CMCWhite User

    CHtěl bych se zeptat jestli někdo nevíte jak zamzezit nějakým bugům ve hře v branách kdy jsem od všech NPC přes celou mapu a oni mě zabíjí díky tomuto jsem totiž přišel o 5 životů v betě a 2 v gamě. Děkuji za odpověď
     
  2. =Marvin=

    =Marvin= Guest

  3. CMCWhite

    CMCWhite User

    pinging pingnuev max:761 min:72 avg:154 dev:113 ms
    pinging pingashv cannot connect
    pinging pinglaxv cannot connect
    download speed: dlashv... error
    download speed: dllaxv... error
    download speed: dlnuev... speed:554 kb/sec


    ping 27ms

    download 4.38 Mbps

    upload 0,32 Mbps
    server CZ1
    hra běžela v případech kdy se to stalo naprosto plynule
    ID 34159633
     
  4. |Oromë|

    |Oromë| User

    CMCWhite Ja som dnes prebehol rychlo par bran, ziadne lagy tam nie su. Toto bude v prvom rade problem tvojho pripojenia.
     
  5. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    tie výsledky nie sú boh vie jaké, toto je príznak toho, že si dostal lag, tvoja loď síce letí ďalej a NPC stoja, a keď sa to rozbehne tak si na druhej strane mapy a oni ťa strieľajú ale reálne si pri nich a neodletel si.
     
  6. CMCWhite

    CMCWhite User

    Je to možné ale hra i NPC se chovala neormálně a pohybovali se za mnou A ještě jsem měl nejhorší možné nastavení kvality což znamená že hra se mi nesekala vzhledem k tomu že to bylo v dobu kdy jsem na připojení byl sám a tyto výsledky bali dělány při mnohem větším vytížení. Děkuji za odpověď
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.