Proč Ban?

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem ™◙►Ðμçк_ÐoGeЯs◄◙™, 3/10/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Ahoj, dostal jsem ban na chat na 2 dny, vím není to moc oprti jiným banům co dostávají ostatní hráči, ale nechápu důvot, prvně jsm pozval do skupiny hráče co se jmenoval tůším *-MINECRAFT-* nevím jak tam byly přesně ty symboly ale byl tam ten minecraft, dlouho mi na chatu neodpovídal tak jsem ho oslovil : minecraft??? a administrátor mě vykopnul za neslušné vyjadřování, dal jsem relog a do globálü jsem napsal adminovi (byli tam asi 3) proč mě to vykoplokdyž jsem napsal mine craft (dal jsem tam mezeru, aby admini viděli co jsem tímmyslel a aby mě to zase nevykoplo), asi po 5-ti minutách jsem pozval hráče a napsal jsem mu: "CS, pomůžeš mi prosím s jednou lowkou?"


    Tak tedy ani nevím za co mám ban, prý že za reklamu jiných produktů či značek, žádám o upřesnění adminem/moderátorem a o případné prověření.. Děkuji...
     
  2. Drift1

    Drift1 User

  3. Aha, velice logické, tak v tom případě je to nedorozuměnía žádam admina/moderátora o zrušení banu, celkem potřebuju psát na chatu, ale kvůli toho že jsem někoho oslovil, jeho jménem, jak já mám vědět, že to je reklama?
     
  4. Gahan

    Gahan Guest

    Žádost si podej podle pravidel a do správné sekce .

    LOCK
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.