Proč jsem dostal ban na 2 dny?

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem H3LLR1D3R12, 4/7/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Zdravím, už před lety tu byli CMka někteří až moc hyperaktivní... ale teď? nenapíšu nic sprostého a dostanu ban na 2 dny? Rád bych aby se vyjádřil frajer co mi ho dal abych věděl na koho si mohu stěžovat... napsal jsem slovo lamáček a nůb... promiňte, ale to je na ban na 2 dny?!??? Myslím že ne ;-)
     
  2. Vzorový příklad vkládání o řešení bannů na chatu

    Vyplň si to podle vzoru do sekce Chat
    A chovej se alespoň trochu slušně, jinak ti nikdo nic nezruší / nezkrátí. Zbytečně to tu vyhrocuješ (viz. jaký frajírek mi dal ten ban, vykřičník a 4 otazníky za větou, atd.). Taky kdo ví, co všechno jsi psal.
     
  3. -baghira2-

    -baghira2- User

    Takže Ty sa sťažuješ kvôli banu na 2 dni? To máš ešte celkom dobré. 2 dni prebehnú ako voda.
    Že si sa vôbec kvôli tomu obťažoval.
    za 1) špatná sekce od toho je miestnosť Chat
    a za 2) aby Ti nenasolili miesto 2 dní rovno týždeň.
    & Kľudne to môžu spraviť. Za to že si v chate porušil pravidlá.
    Pretože takéto slová aké si napísal do chatu, nie sú tolerované.
     
  4. Děkuji za info kam to přesně napsat ;-) ... jsem tu po X letech a na fórum jsem se nevyznal ani v roce 2008 :D ... frajírek není urážka ;-) a ano jsem rozhořčen, když dostanu ban bez důvodu. Pokud se to tu dá nějak smazat aby to tu zbytečně nebylo, tak mi dejte vědět jak :D .
     
  5. Já ale nepsal, že je to nadávka. Jen že se to dá napsat v klidu a lépe, aniž bys někomu dal důvod, aby to tvoje "agresivní" chování obrátil proti tobě. Přece jen, jednej s druhým člověkem tak, jak chceš, aby on jednal s tebou. Už jsem si zvykl, že psát něco v afektu nemá smysl. Třeba si to hoďku promyslet, vyčistit si hlavu a vše v klidu vyřešit. Dej si žádost podle instrukcí, tady to pak moderátor LOCKne a postupem času to zapadne ;)
     
  6. Hele já jsem klidnej :) ... když napíšu něco za co vím že dostanu ban, dokážu s tím žít aniž bych cokoliv namítnul :D ale když dostanu ban dá se říci neprávem, nebo třeba právem ale nesmyslně dlouhý, tak mě to štve... hraji to převážně kvůli těm lidem, samotného mě ta hra nebaví a tudíž bez chatu je to celkem o ničem :(
     
  7. Korben

    Korben User

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.