Proč jsem dostal ban na chatu

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem rast, 3/7/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. rast

    rast User

    Ahoj, mezi 21 a 22 hodinou jsem byl ve skupině se dvěma hráči (dva česky píšící a jeden německy) a několikrát jsem byl zabanován, ale vubec nevím proč, stačil relog a bylo to v pořádku. Nebyl jsem vulgární, nepoužíval velká písmena, vykřičník atd. Mohlo to být, že skupina nebyla česká a já psal i šeptal česky? Screny jsem nedělal, mohl by se na to někdo podívat a dal mi vědět čím to bylo?

    GE1, ID 29010344
     
  2. Kubino

    Kubino Guest

    Keby dostaneš ban relog nepomôže, nešlo náhodou o kick?

    Btw. konverzáciu v skupine sleduje len systém, nie moderátor.
     
  3. rast

    rast User

    Psalo mi to: Administrátor ti dal ban, nevhodné chování (nebo tak nějak), jestli se jednalo o kick nevím, ale i tak by mě zajímalo čím to bylo.
     
  4. Kubino

    Kubino Guest

    Ak ban skončil a bol kratší ako 2 dni asi ťa sklamem, pretože také bany nepreverujeme. To by potom kolegovia nič iné nerobili.
     
  5. rast

    rast User

    Na ten ban stačil relog a řeším čím to bylo abych to příště nedělal. Pokud na to kolegové nemají čas, tak to neřešte, svět se nezboří, jenom je to nepříjemné každou chvíli relogovat.
     
  6. Korben

    Korben User

    Nejednalo sa o ban ale o kick od systému, niečo si tam musel napísať.
    Nedá sa to preveriť.
     
  7. rast

    rast User

    Škoda, že se to nedá prověřit. Až zase někdy budu ve skupce tak zkusím testovat. Dále nic k řešení. Díky.
     
  8. Kubino

    Kubino Guest

    Zodpovedané, LOCK
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.