PROČ MI NEFUNGUJE MINIMAPA?????NA PVP????

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem pajix, 2/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. pajix

    pajix User

    proč mi nefunguje minimapa na PVP?? prosím,hodně prosím,pokustese mi to někdo vysvětlit, aniž by mě tady někdo odkazoval na špatné spojení.....
     
  2. Kenny

    Kenny User

    musíš říct všechny okolnosti, které znáš..
    Server, čas, jestli sis neco nedelal z počítačem..
     
  3. Že nefunguje minimapa na PVP je na našem serveru cz2 starý problém,jak mile je spacebol nebo nějaká akce kdy je hodně lodí na pvp tak to nefunguje,dá se to opravit zoomem minimapy do + a hned do- ale dělej si to,když máš za zadkem lodě a stačí na vteřinu překliknout jinam a jsi tuhej
     
  4. Korben

    Korben User

  5. Korben,zkus hrát chvíli na cz2 na pvp mapách a uvidíš,že to bude dělat i tobě,nefunguje minimapa znamená,že klikám letět přes minimapu a nic se neděje lod stojí na místě,je to globální problém,přijd se poptat na kledrovo TS,tam ti to potvrdí snad každej hráč co tam je.
     
  6. Korben

    Korben User

    leaderOfcz2 Prečítaj si príspevok ktorý napísal autor témy. Napísal nefunguje mu minimapa. Čo nefunguje ? Popísal tam čo presne nefunguje ? Ja sa tu nebudem dohadovať čo nefunguje, ja nebudem skúšať všetky servery.
    To by som nič iné nerobil len sedel pri PC. Ja nie som zamestnanec BP a nemám čas tu sedieť 24 hodín denne a aj tak tu trávim viac času ako by som mal.
    Tak že dohadovať sa,čo mu nejde a kde mu to nejde sa nemienim.;)
     
  7. pajix

    pajix User

    tak jsem opět vletěl na PVP a opět minimapa nefunguje....je to pár minut cz1...
    ---------------------------------
    klikám na minimapě abych odletěl z místa,ale ono to nejde....prostě to nefunguje.....stále stojím na místě...
    -----------------------------------
    navíc do toho se mi pc takovým způsobem sekne,že ho musím resetovat....žádné NPC,jen pár hráču a je to dole...proč??? ano mám strašně špatné spojení i o tomto čase...nu což ....BP na to prostě nemá,aby eliminovalo hráče,kteří vlastně ani hráči nejsou....má to smysl???nevím jak dlouho to ještě dáme,ale mi osobně asi nejen mi dochází síly....klan s pár hráči vyřadí dvě firmy ....neuvěřitelné..je to jen u cz1 ???
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 11/8/14
  8. nepiš viacej prispevku pod seba použivaj tlačitlo upraviť multi post nech ti spoja administratori ja taku schopnosť nemam
     
  9. Korben

    Korben User

    pajix Koľko príspevkov pod seba chceš písať? Na čo tam máš možnosť upraviť príspevok ?
    Požiadal som ťa o dodanie tvojich testov pripojenia, namiesto toho tu riešiš niečo o BP a o druhých firmách.
    Ďalej, ak riešiš nejaký problém, tak sa máš snažiť čo najskôr odpovedať a nie aby sme na tvoju odpoveď čakali 8 dní.

    Ak budeš chcieť riešiť problém, tak sa musíš o to aj zaujímať.

    Hráč nedodal potrebné informácie.

    Uzavreté, LOCK.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.