proč se mi nejde přihlásit ?

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem kalokar, 7/5/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. kalokar

    kalokar User

    Kde zjistím ID číslo,když se nemůžu dostat na svuj učet ?
     
  2. Belgam

    Belgam Guest

    Nikde, pokud ho nemas nekde napsane.
     
  3. kalokar

    kalokar User

    ale když napíši na podporu tak mi napíšou at jdu na forum,a navíc mi ten učet vzali bezdůvodně teda jestli mi ho vzali nwm co s tím je píše to že učet nenalezen
     
  4. Belgam

    Belgam Guest

    Big znas?
     
  5. kalokar

    kalokar User

    právě ani to ne bylo by mi to částečně jedno že nemám učet kdybych na něm nehrál tak dlouho a nedal do toho peníze,ale nechápu podporu pořád mi posílá toto http://cs.board.bigpoint.com/darkorbit/showpost.php?p=189720&postcount=5 ale to je starý 4 roky takže to podle tohodle nedá se udělat a pořád na cokoliv se je zepta ID číslo nebo BIG .
     
  6. Belgam

    Belgam Guest

    Protoze bez toho se ucet neda najit.

    Jinak jsem asi tvuj ucet nasel, jestli myslis tenhle
    «♥T,o,M,á,Š,e,K♥»
     
  7. kalokar

    kalokar User

    ano to je on a vím že se bez toho nedá učet najít tak ale když se to nedá najít ?
     
  8. TRIXT

    TRIXT User

    kalokar: Když uvedeš přesný nick a server (a chováš se slušně ;)), tak se administrátor může pokusit tvůj účet dohledat, nemusí to ale klapnout. ;)
     
  9. Belgam

    Belgam Guest

    Takze tu mas ID a mas jen jedno stesti ze jsi neco provedl a podle toho jsem tvuj ucet nasel.
    Zbytek si res na podpore a zrejme uz asi tusis co si kde napsal a atd.

    68333456
     
    kalokar tohle ocenil(a).
  10. kalokar

    kalokar User

    jééé moc ti děkuji fakt diky :)
     
  11. Belgam

    Belgam Guest

    Zodpovezeno a uzamknuto.

    LOCK
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.