Proč tuto hru hrajete?

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Wraith[CZ], 4/2/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Wraith[CZ]

    Wraith[CZ] User

    Nemůžu uvěřit, že někdo hraje tuto ****** v roce 2019. Já jsem to přesta hrát několik let zpátky protože už v tý době to stálo za *****. Tato hra je prostě pay2win ****** běžící na zastarým flash playeru a jediná dobráá věc na ní je tohle fórum... Opravdu... Fórum je pěkné přehledné a snadno se v něm naviguje... Dobrá práce...

    Mimochodem. Korbene, polib mi prdel! :) :) Seš ****** nejvysšších rozměrů a jedinej člověk kterej je hloupější než ty je Infinity. Nazdar!
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 4/2/19
  2. Pozdravuj v Bohnicích. :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. Oj,taková silná slova a bez reakce?
     
  4. MuadDib85[CZ], jsou příspěvky, které nemá cenu komentovat. Snad jen vyhvězdičkovat, kvůli dětem.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. někdo to tu asi nezvladl docela vyrovnanej :p
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  6. Korben

    Korben User

    Wraith[CZ], Ako píšeš, hru si prestal hrať pred niekoľkými rokmi a v tom prípade je tvoj príspevok úplne mimo. Takto môže reagovať len nevyrovnaný človek s nejakou poruchou. Škoda slov a času sa k tebe vyjadrovať. Úplne zbytočne si trápil klávesnicu, nemôžeš uraziť mňa a ani Infinity.
    Na svoju sexuálnu úchylku bozkávania pozadia, si budeš musieť nájsť niekoho iného, ja som orientovaný na baby. :D

    Tak isto ako MajklaDavid, odporúčam Bohnice.

    Viac tu nieje čo riešiť.

    Uzavreté.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.