Prodej předmětů

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem -FIGHTER-(eic)1, 28/5/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Zdravím, mám dotaz. Mám v hangáru asi 1200 různých doplňků na prodej např 103 cpu slot 4, 250 cpu minování atd. Rozhodl jsem se to rozprodat, protože se mi to stejně nevleze do lodí, nejdou ty předměty stejného tipu, které vlastním po stovkách prodat najednou?
     
  2. TRIXT

    TRIXT User

    -FIGHTER-(eic)1: Ano jde to, ale pozor, ať si neprodáš co nechceš. V inventáří klikneš na danou věc, dáš prodat a zvolíš maximum a poté klikneš na PRODEJ..

    [​IMG]
     
    Jessie tohle ocenil(a).
  3. Díky, ale mě to tlačítko nefunguje, mám to zašedlé, nejde to ani přepsat. Je chyba teda chyba u mě. Mám zkusit jiný prohlížeč nebo vymazat cache atd... ?
     
  4. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    mne taktiež nikdy nefungovalo, stále som to musel predávať po jednom :D takže veľa šťastia
     
  5. TRIXT

    TRIXT User

    -FIGHTER-(eic)1: Špatně jsem ti poradil. Máš pravdu, tlačítko je dostupne jen u předmětů typu munice, miny apod. U CPU se musí prodávat po jednom.
     
    Jessie tohle ocenil(a).
  6. Škoda no, mohli by dát nějaké vylepšení hangáru, aby to bylo jednodušší, než x krát klikat jako idiot. Ale i tak, díky za rady. :)
     
  7. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    No to súhlasim, že mohlo sa to ešte viac doladiť čo narobíme :)

    Vyriešené
    LOCK
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.