Produkce promeria v skylabu nefunguje

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Tukan6, 28/5/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Tukan6

    Tukan6 User

    Mám prometid, duranium i xeno modul ale nechce se mi vyrábět promerium. Když si otevřu info rafinerie promeria píše to že nemám duranium ani prometid, ale ve skylabu je! Pro ověření že tam to duranium a prometid opravdu mám, můžu si to poslat do lodě.
    Jestli máte nějaké nápady jak to spravit napište.
     
  2. Warden

    Warden User

    Tukan6: Ahoj, nepíšeš na jakém levelu máš jednotlivé rafinérie. Hlavně by mě zajímal level rafinérie Proméria, Xeno modulu a Solárního modulu. Buď nemáš postavenou rafinérii Proméria, nebo máš na nedostatečném levelu Solární modul. Dej vědět.

    P.S: Podrobné informace získáš zde: Skylab
     
  3. Tukan6

    Tukan6 User

    Díky za odpověď.
    Xeno modul mám lvl 2 solární modul také lvl 2 rafinérii promeria zatim lvl1, nebo se koukni na screenshot: http://imgur.com/a/zrpDD ;
    Zkusim ještě upgradovat ten solární modul.
     
  4. Warden

    Warden User

    Tukan6: Problém je podle mě jednoduchý. Pokud zrovna rafinerii neugraduješ, pak máš vypnutou rafinérii proméria. Klikni na ten zašedlý text a v levém dolním rohu je tlačítko pro zapnutí. Pokud nejde zapnout, pak máš nedostatek energie a musíš upgradovat solární modul. Vyzkoušet to můžeš tím, že zmíněným postupem vypneš rafinerii sepromu a zapneš rafinerii promeria.

    P.S: Solární modul do budoucna udržuj na levelu o max jeden nižší než máš level základního modulu.
     
    Naposledy upraveno: 31/5/17
  5. ZOHAN

    ZOHAN User

    Pokud dobře vidím, tak máš rafinerii promeria vypnutou. Nespotřebovává žádnou energii. Podívej se jestli máš dostatek energie - solární modul a klikni na raf. promeria a vlevo dole je takové tlačítko kolečko vyp. zap. Pokud je červené, tak to máš vyplé a pokud je zelené, tak zapnuto. Pokud ti mohu poradit, tak zvyšuj nejdříve základnový modul, solární, nákladní, pak dodržuj pravidlo, aby rafinerie nalevo měly vyšší level než ty napravo a nakup si tam za kredity ty roboty, zvyšují produkci.
     
    Tukan6 tohle ocenil(a).
  6. Tukan6

    Tukan6 User

    Díky Wardene ZOHANe nemám dostatek energie ale myslím že to bude fungovat po upgradu solárního modulu. Díky za rady taky.;)
     
  7. Warden

    Warden User

    Tukan6: Jsem rád, že jsme ti se Zohanem poradili. Považuji tedy problém za vyřešený a téma uzavírám. Pokud by jsi měl nějaký další dotaz, založ si nové vlákno. Ať se ti daří ve hře.

    LOCK
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.