Návrhy Profil pilota - "rozklad" ceny pro restartování schopností

Diskuze na fóru 'Aktualizace a nápady' zahájená uživatelem Sandy_Rivers, 24/10/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Po jaké době by se měla cena restartování schopností snížit na polovinu?

 1. 1 měsíc

  8 hlasy(ů)
  25.0%
 2. 3 měsíce

  6 hlasy(ů)
  18.8%
 3. 6 měsíců

  4 hlasy(ů)
  12.5%
 4. 12 měsíců

  4 hlasy(ů)
  12.5%
 5. Nikdy

  10 hlasy(ů)
  31.3%
 1. Za každý restart schopností se cena zvedne na dvojnásobek. Můj návrh je ten, že by se po určitém intervalu tato cena opět rozkládala (podobně jako je to se ctí u sestřelů "do mínusu"). Samozřejmě záleží na velikosti intervalu, kdy by se cena snížila na polovinu, až do minimální (startovní) hodnoty.

  1. Jaka pozitiva z toho pro hrace/klan/BP plynou:
  Hráči by mohli více experimentovat s profilem pilota a uzpůsobit tomu styl hry.
  Např. si udělat profil na boxy, když chtějí boxíkovat / na akce typu Halloween nebo profil na NPC / čest, když zalezou do bran a profil na hráče, když chtějí např. nastřílek 10k lodí.

  2. Jaky to bude mit dopad na vyvazenost hry a hratelnost.
  Lepší možnost průběžného střídání herního stylu.

  3. Jaka negativa z toho pro hrace/klan/BP plynou.
  BP - programování
   
  FrOg!_Is_Back_[SvK] tohle ocenil(a).
 2. Drift1

  Drift1 User

  Měli by to zrušit uplně. Ty ceny jsou potom nehorazné. Líp by to šlo i hráčům. Boxíky,likvidace npc nebo lodí záleží co by si hráč zrovna vybral.Hra jde dopředu a radši si při boxikách jako jsou dýně,dárky atd. přikoupim booster než se rozmýšlet zda to má cenu za půl mega uridia přestavovat.
   
  bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
 3. Kdyby udělali jednotnou cenu, tak by to taky šlo. Dřív, když jsem ty schopnosti restartoval, tak už mi přišel jako dost velký "trest" čekání na výrobu sepromu, abych mohl udělit studijní body a třeba měsíc trvalo udělat ten profil znovu. S tím ale jak časem ty hodnoty naskákali, nemám nejmenší chuť někdy v budoucnu ten profil už měnit.
   
 4. ZOHAN

  ZOHAN User

  A teď na seprom ve skylabu nebudeš čekat, když zamezili posílání sepromu z lodi? Když pominu bugy ve hře, tak bez profilu po restartu nechce nikdo létat ne? I když výrobou sepromu v montáži alespoň můžeš mít seprom v laserech, ale bez profilu nic zase nesestřelíš.
  Začarovaný kruh a měli by to taky nějak změnit.
   
  fíha a pavlaplán119 tohle ocenili.