Zpetná vazba Profil pilota Simulator

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Łara-H-09-14, 22/2/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Je tento simulátor užitočný?

  1. Áno

    15.1%
  2. Nie

    84.9%
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. [​IMG]

    Zdravím všetkých pilotov,
    prichádzam k Vám s pomocníkom pre hru Darkorbit.
    Nejedná sa o žiadny program tretej strany ani nič zlé, ktoré by mohlo ovplyvniť hru.
    Mnohí z Vás ho už poznáte viac menej veteráni tejto hry ide o simulátor, ktorý Vám pomôže s vaším profilom pilota - schopnosťami.

    Tento simulátor bol pôvodne vytvorený tureckým hráčom Loken v roku 2015 v tureckom jazyku. Bohužiaľ jeho Verzia 1.0 bola zabugovaná a nebola 100% dokončená. Tak som sa na žiadosť hráčov rozhodla spraviť Anglickú verziu, opravila chyby a pridala ďalšiu užitočnú vec.
    Z originálnej tureckej verzie tohoto simulátora, som opravila nasledovné bugy:


    [UPATED 25/9/2021] Verzia 1.2 obsahuje:

    - Preklad do Angličtiny
    - oprava nesprávne zobrazujúcich sa obrázkov
    - oprava zlého prepočtu logdiskov
    - odstránenie zbytočných veci v jadre programu + ochrana pred zneužitím
    - pridaný popis schopností a viditeľnosť % (čiže už nemusíte zisťovať koľko % dostanete do ďalšieho výskumu, všetko vidíte zobrazené v popise)


    - neprepočítava koľko kreditov, sepromu alebo urídia miniete.


    Kontrola pred vírusmi: >CLICK<
    Stiahnúť verziu 1.2: >CLICK< - Mega.nz

    Profil Pilota

    Boli ukončené veškeré aktualizácie pre tento simulátor. Tak to prosím rešpektujte
     
    Naposledy upraveno: 25/9/21
  2. Supr, díky konečně něco užitečné a funkčné ! :rolleyes:
     
    -baghira2- a Łara-H-09-14 tohle ocenili.
  3. Septarzx

    Septarzx User

    Dangerous File Blocked

    The file you attempted to download was determined to be dangerous. For your protection, MediaFire does not enable distribution of dangerous files.
    Still have questions, or think we've made a mistake? Please contact support for further assistance.
     
  4. skusil som a funguje to fajn
     
    -baghira2- a Łara-H-09-14 tohle ocenili.
  5. There is not any virus or some dangerous file, dont worry :)
    E: i checked the file and its okay, antivirus can blocked this app for script editor (i'm using script editor from official website for programming), but its safe, more ppl using this application. I'm not posted this app stuff if it was dangerous. :p
     
    Naposledy upraveno: 23/2/19
  6. Septarzx

    Septarzx User

    však sa neda stiahnut ani zmazal mediafire
     
  7. Neviem ako ty, ale všetkým to funguje :)
    https://imgur.com/1CWIGlg
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  8. Septarzx

    Septarzx User

  9. *SATKO* a -baghira2- tohle ocenili.
  10. -baghira2-

    -baghira2- User

    Septarzx toto by som nikomu neprial, len preto, že máš s tým problém.

    Ja to mám nainštalované tiež a mne to problém nerobí. Skús hľadať tú príčinu, niekde inde. Dobre?

    Hráčka Łara-H-09-14 to urobila, čisto zo svojej ochoty a vôle. Obetovala tomu vlastný čas.
    Pritom sa na to mohla vykašľať a nechať si to, len pre seba. Neurobila tak a podelila sa o to.


    P.S.: Skús sa na to pozrieť, aj z iného uhla pohľadu. Ďakujem.
    - Ak používaš postarší komp., ani by som sa tomu, veľmi nečudoval.
    - Ja by som si položil, úplne inú otázku: "Čo by z toho vlastne mala?"

    Ten súbor mohol poškodiť a napadnúť, aj niekto úplne iný. Nepodložené obviňovanie sem nepatrí.
    - Dúfam, že sa za vlastné, nepekne podané slová; aspoň úprimne ospravedlníš. Pre kľud na fóre.
     
    Naposledy upraveno: 23/2/19
    *SATKO* a Łara-H-09-14 tohle ocenili.
  11. Díky -baghira2-, každopádne máš pravdu, nemusela som sa o to s nikým deliť, ale keďže hráčom doprajem a rada pomôžem tak som s tým nemala problém, zabralo mi to veľa času, ale mám z toho dobrý pocit. Určite by som nezverejnila niečo čo porušuje VOP. :)
     
    *SATKO* a -baghira2- tohle ocenili.
  12. Septarzx

    Septarzx User

    Super tak si to stiahnite :) mne to nejde skušal som už aj viac krat

    skúšal som to cez mobil iny pc takže RIP to iste mi vypíše " magic"

    riešenie by bolo že by ste to uploadli niekde inde ;)
     
  13. Ahoj, je pridaná možnosť sťahovania cez Mega.nz. :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  14. Septarzx

    Septarzx User

    Naposledy upraveno: 27/2/19
  15. Septarzx

    Septarzx User

    Vaghira ty už si primitív že sa musíš všade vyjadrovať? (žiadna nadávka nie je primitív) = zaostalý, nevzdelaný človek;

    Nemám sa začo ospravedlňovať ty neprežívaj tu hru žiaden moderator sa tu zatiaľ nevyjadril som zvedavý čo mi odpíšu na podpore..

    A prosím ťa nevyjadruj sa na každý príspevok keď nevieš ani sám o čom píšeš nemáš žiadne vedomosti o tom čo píšeš..

    a ešte to že mi tu píšeš že mam postarší komp prosíím ťa to tu nemá nič spoločne s pc...( skušal som na 4 zariadeniach iná sieť)


    Vagira:
    Ten súbor mohol poškodiť a napadnúť, aj niekto úplne iný. Nepodložené obviňovanie sem nepatrí.
    - Dúfam, že sa za vlastné, nepekne podané slová; aspoň úprimne ospravedlníš. Pre kľud na fóre.

    Vagira prosím ťa tento súbor mohol poškodiť a napadnúť niekto uplne iný ?

    čo ty tu píšeš prosím ťa? link je tam na odkaz ktorý zdielala ona a na tom linku mi píše že

    Dangerous File Blocked

    The file you attempted to download was determined to be dangerous. For your protection, MediaFire does not enable distribution of dangerous files.
    Still have questions, or think we've made a mistake? Please contact support for further assistance.

    ak potrebuješ prekladač tak si ho zober .. Nie bratn nie je to mojim pc či mobilom či dalším pc.. ale súbory ktoré su nahraté su potencionalne nebezpečne a boli zablokovane samotným správcom MediaFire..

    Tak prosím ťa nevyjadruj sa radšej už ťa majú ľudia plné zuby!
    ak sa chceš ospravedlniť tak začni ;)
     
  16. storm128

    storm128 User

    mne stale vypisuje toto
    Dangerous File Blocked

    The file you attempted to download was determined to be dangerous. For your protection, MediaFire does not enable distribution of dangerous files.
    Still have questions, or think we've made a mistake? Please contact support for further assistance.
     
    -baghira2- a Septarzx tohle ocenili.
  17. Septarzx

    Septarzx User

    -LittleMouse- tohle ocenil(a).
  18. Ahoj, pridala som i download z Mega.nz, skús stiahnúť z toho linku, malo by to ísť v pohode, Autoit script editor, môže hlásiť vírus, ale nie je tam bohužiaľ to je chyba vydavateľov toho script editoru, všetko je v pohode, ten editor používa veľa programátorov :)
    https://mega.nz/#!W3A0RKgD!xCrdRFvw38bl_Tv6VF7RQZvVk5PdQnDuUJPPU8vwijU

    Septarzx, stále som nepochopila tvoju snahu o niečo, neustále komentovanie postu, keď sa ti niečo nepáči, nemusíš komenovať, bežne si takýchto ľudí čo sa na svoj vek nevedia chovať blokujem, ale Bigpoint bohužiaľ takúto možnosť nevymyslel.

    Pokiaľ si ešte stále nepochopil príspevok, treba si ho prečítať viackrát a následne i komenty pod ním. Ďakujem :)
     
    Naposledy upraveno: 27/2/19
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  19. Septarzx

    Septarzx User

    Ja neobvinujem teba ale ten program aby si pochopila ma to presne autoscript je nebezpečny dá sa využiť ako stahovanie dát z pc či už cez net alebo aj inakším spôsobom ako jednym slovom na usb atd..

    Lenže tu ide o to že si tu pisala že žiadny virus to nemá odskenované subory atd lenže to vsebe má virus a zrazu píšeš o nom ako by si vedela.. pekná práca čo sa týka prekladu" ale tie chyby" nie su chyby ale skutočný virus čo dokáže stiahnut hesla a odoslať ich ak mi neveríš môžem ti naprogramovať v poznámke subor a stiahne ti všetky udaje :)

    tu máte virus total subory oskenovane z počítača


    Mega.nz

    *-* uprava skenovať sa rar subor neda

    subor č.1 Simulator (Source).exe

    https://www.virustotal.com/#/file/0...c4ca46d86491684233d8b2bd5d910c48c5f/detection


    subor č.2 Simulator (Source).au3
    https://www.virustotal.com/#/file/2...1080bc20c8bc8153bba2b12b1fbc4503372/detection

    rar subory maju proteckciu čo znamena že sa nedajú skenovať

    no odrarovane sa daju :)
     
    Naposledy upraveno: 28/2/19
  20. -baghira2-

    -baghira2- User

    Septarzx prestaň okolo seba kopať a napádať každého vo svojom dosahu.
    - Kedy som Ti skomolil prezývku? Nakoľko to, akosi, vôbec nevieš stráviť.

    Ešte stále si stojím za tým, aby si sa hráčke Łara-H-09-14, veľmi hlboko ospravedlnil.
    Nielenže kopeš okolo seba, ešte aj píšeš z multi-účtu a tvoríš multi-posty. A slušnosť kde si nechal?
    - Citovanie cudzích webových adries mimo BP, je zakázané a je ukotvené v pravidlách nášho fóra.

    Očividne máš problém s normálnym vyjadrovaním. Daj si sprchu, aspoň sa konečne spamätáš.

    -baghira2- : "Ten súbor mohol poškodiť a napadnúť, aj niekto úplne iný."

    To je novší fenomén, ktorý sa aktuálne šíri po webe, napáda to skôr nedostatočne chránené súbory.
    Už mnoho dôveryhodných web. adries skončilo, práve kvôli takýmto zákernostiam zo strany hekerov.

    Napádaš a pritom si ani poriadne neprečítaš druhú stranu mince. Týmto si u mňa spadol na samé dno.

    Nie každý si môže dovoliť a platiť: tú najlepšiu ochranu, antivírus a firewall.
    A v tomto prípade, sa práve toto stalo. Ani nevieš koľko kyber-útokov 1 PC alebo 1 súbor, dokáže odraziť denne.
    Pričom ľudský činiteľ - škodca, je ešte omnoho zákernejší. Škodoradosť hekera je z toho, to najhoršie čo môže byť.


    To som pod tou vetou, vlastne myslel. Myslel som že si múdrejší a uznalejší, tým že si veľmi podrobne naštuduješ
    túto problematiku. S týmto problémom, som sa podotýkal už nejeden-krát. Ale u Teba, ako je vidieť, je to škoda slov.


    P.S.: Ty si aj tak nájdeš príčinu, ako na niekoho úmyselne negovať. Nakoľko za Teba, hovorí len hnev a navážanie sa.
    Ak chceš, aby som Ťa rešpektoval; založ vlastné vlákno a napíš mi, aby som tam neprispieval, ako to urobil SirPierre.
    - Ale nie takýmto spôsobom, akým si sa predviedol a stále sa tak prezentuješ v tomto vlákne. Sme civilizovaní ľudia.
     
    Naposledy upraveno: 28/2/19
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.