Zpetná vazba Profil pilota Simulator

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Łara-H-09-14, 22/2/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Je tento simulátor užitočný?

  1. Áno

    15.1%
  2. Nie

    84.9%
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Septarzx

    Septarzx User

    iba sa smejem ťažký prípad si neni o čom ďalej diskutovať hlupákovi nevysvetlíš :D zase iba píšeš bludy ani sa k tomu radšej nejdem vyjadrovať je mi na smiech s toho čo si napísal...

    nemáš ani potuchy čo je virus čo je backdoor atd... prosím študuj ja mám praktickú časť za sebou tak poučuj svojho syna ale nie ostatných..

    otvor si linky virustotal čo som poslal hned prvy od mega.nz

    Najskôr ma presviedcas ze mam pomaly pocitac stary atd je to nq mojej strane chyba nato tu pisu hraci ze ani im to nejde .. teraz ma zase poucujes fakt pripad zaslužiš si medialu za najvačšieho .... na forume
     
    Naposledy upraveno: 27/2/19
  2. -baghira2-

    -baghira2- User

    Počítačový vírus v oblasti počítačovej bezpečnosti označuje program alebo kód, ktorý sa dokáže sám šíriť bez vedomia používateľa. Aby sa mohol rozmnožovať, vkladá kópie svojho kódu do iných spustiteľných súborov alebo dokumentov, ktoré sa tak stávajú prostriedkom na aktiváciu ďalšieho vírusu. (Pri jednoduchších vírusoch dochádza ku kopírovaniu jeho samotného viackrát na disk poprípade premenovanie kópií.) Takýto program sa teda chová podobne ako biologický vírus, ktorý sa šíri vkladaním svojho genetického kódu do živých buniek. Analogicky sa proces šírenia vírusu nazýva infekcia a napadnutému súboru sa hovorí hostiteľ. Vírusy sa rozširujú v rámci jedného počítača, ale i medzi viacerými počítačmi. Existuje viacero spôsobov, ako sa môžu počítače infikovať cez rôzne médiá ako je disketa, CD, sieťové linky, výmenné pevné disky, ale najmä cez internet. Vplyv vírusu je ľahko badateľný na spomalení a nestabilite systému, časté je poškodenie dokumentov, zmena veľkosti alebo obsahu súborov, úbytok kapacity pevného disku. Vírusy sú iba jedným z druhov zákerného softvéru tzv. malware. Vo všeobecnosti sa ako vírusy označujú napríklad aj počítačové červy a iné druhy malware. Zatiaľ čo niektoré vírusy môžu byť cielene ničivé (napr. mazať súbory na disku), mnoho iných vírusov je relatívne neškodných, poprípade iba obťažujúcich. Pri niektorých vírusoch sa ničivý kód spúšťa až s oneskorením (napr. v určitý deň či po nakazení určitého počtu iných hostiteľov), čo sa niekedy označuje ako logická bomba. Ďalší negatívny vplyv vírusov je ich samotná reprodukcia, ktorá zaťažuje počítačové systémy a obsadzuje ich zdroje.

    Backdoor, z doslovného anglického prekladu: Ide o Metódu tajných vchodov alebo zadné vrátka je v informatike názov metódy, ktorá umožňuje obísť bežnú autentifikáciu, ktorá za bežných okolností bráni používateľovi neoprávnenému vniknutiu do počítačového systému a jeho používaniu. Zadné vrátka sú súčasťou softvéru či hardvéru a môžu byť používané k serióznym účelom (napr. pre servisný prístup), ale často sú zneužívané (crackerom ako exploit) či vládnymi organizáciami (napr. NSA cez RSA BSAFE), takže sú považované za bezpečnostné riziko, resp. daný systém má svoju zraniteľnosť. Zadné vrátka môžu obsahovať aj mobilné telefóny napr. systém Android v telefónoch značky Samsung.[

    P.S.: Takže, sa nehraj na vševeda. Viem o tom oveľa viac, ako si myslíš. Z predmetu Výoočtová Technika som maturoval na výbornú.
    Sám si čistím komp. aj súbory na nete. Hovoria Ti niečo antivírusové programy Avast alebo McAfee Security Scan Plus ?
    - Osobne s tým pracujem. Ale omnoho viac sa spolieham na Spyware Terminator, ktorý blokuje zákerný ľudský činiteľ, teda priame útoky.

    Moderátori neberte to v zlom, ale v žiadnom prípade si nedovolím citovať cudzie odkazy, tak ako to urobil hráč nado mnou.
    Septarzx ak chce o tom poúčať, tak je na nesprávnom hrobe. Tieto znalosti som poznal oveľa skôr, takže ma vôbec neprekvapil.

    Ťažký prípad to zrovna nie som. Pracujem s tým, už od roku 2000.
    Septarzx Tá praktická časť Ti na to, rozhodne stačiť nebude. Odbornú prax vo VT, mám už dávno za sebou. Aj ťažké algoritmy.
    Zložité nákresy budov, grafické značenie stavieb vo vnútri do najmenšieho detailu, práca so skenerom, až to preverí, či to ovládaš.

    Skús premeniť PDF stránky na jpg súbory, obnoviť stvrdnutý PC a dať ho do poriadku. Alebo pracovať v programe Q-Basic.
    - Či rýchlokurz v písaní všetkými 10 prstami za písacím strojom. Až potom sa pasuj, za múdrejšieho odo mňa. S Pochopením.
     
    Naposledy upraveno: 28/2/19
  3. Septarzx

    Septarzx User

    Ďakujem že si si prečítal konečne budeš múdry :)
     
  4. -_-

    -_- User

    Neviem čo tu ma Septarzx za problem ale mne to ide v pohode, dokonca aj po oskenovani sa nenašli žiadne chyby tak nechápem preču tu už spomenutý čavo vyskakuje...

    Tak či tak, naozaj ti ďakujem že si si dala námahu niečo take spraviť :) Viackrat už som to hľadal na nete, ale nikdy sa mi niečo taketo podobne nepodarilo objaviť, a som vemi rád že to niekto spravil, resp opravil. Myslím si že nehovorím len za seba. Si super O:)
     
    -Radopas- a -baghira2- tohle ocenili.
  5. Osobně mi to přijde k ničemu stačí se zeptat zkušenějších hráčů na různých facebookových skupinach. (napřk. Darkorbit-cz1)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  6. darkonec

    darkonec User

    smazal mi to antivir = :) ušetřený čas :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.