Profil Pilota

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem mad.maxik™, 9/2/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Zdravím, chcel by som sa spýtať na postup utvorenia si hrubých laserov v profile pilota. Väčšina ľudí vraví, že treba najmenej 20SB.
    No stiahol som program na simuláciu SB, ktorý sa aktualizuje,takže by nemali nastať nejaké chyby.

    Neviem, prečo simulátor povolil na Kalibrátore iba 2 body.
    Možno je chyba v programe, alebo to je aj v hre a je to normálne.

    Odkaz je obrázok na simuláciu.

    https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd...._=1392095618_4f1ea571b6751845389d30cf3209b20d
     
  2. Je to v podstatě správně, ale nevím, co si od to slibuješ. Taky jsem to míval na 21 bodů, a k ničemu to není. Jestli to chceš jen na parádu, jak chceš. Ale co nejdřív si dej zbývající 3 body do štítů, jinak budeš pukat. Měl jsem to, věř mi.
     
  3. Kubino

    Kubino Guest

    V hre je uvedené 3 SB na Kalibrátor a čo sa pamätám, aj ich tam treba mať. Minimum je potom 21 SB na hrubé. Každopádne ja viem, že hrubé sa nosia, ale ak nechodí človek loviť je to úplná zbytočnosť, minimálne doporučujem horný rad komplet čo sa týka štítov, inak si moc nepolietate. Taktiež ak farmíte je zbytočné to dávať do hrubých laserov ale radšej (ak nie do DMG na NPC) do rakiet, čo platí ako na hráčov tak aj na NPC :)
     
  4. Korben

    Korben User

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.