Oznámení Prohlášení producenta ke zrušení JPA

Diskuze na fóru 'Archív centrála' zahájená uživatelem Belgam, 27/7/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
 1. Belgam

  Belgam Guest

  Ahoj vesmírní piloti,

  Jak jsme nedávno oznámili, cheatování, nesrovnalosti ve vlastnictví účtu a podobné prohřešky proti podmínkám užívání nejsou v Jackpot aréně tolerovány.

  Toto je třetí měsíc v řadě, kdy jsme byli nuceni zneplatnit výsledky Jackpot arény, což nás přinutilo přehodnotit stávající systém implementace a průběh JPA.

  Z tohoto důvodu rušíme až do odvolání veškeré budoucí Jackpot arény. Během tohoto období přehodnotíme naše plány pro JPA, a to jak interně, tak ve spolupráci s komunitou.

  V tuto chvíli bohužel existují jisté klíčové faktory, které nemáme ve fázi registrace hráčů do JPA pod kontrolou, a případná provinění proti pravidlům vychází najevo až po pečlivém manuálním přezkoumání.

  Jsme si vědomi toho, že drtivá většina naší hráčské základny hraje fér a nepokouší se zvýšit své šance na výhru nelegitimními způsoby, ale vzhledem k hodnotě cen v této soutěži cítí někteří hráči silnou potřebu uchylovat se k podvádění.

  Tyto případy vedou ke ztrátě času a peněz, nemluvě o hořké zkušenosti pro všechny zúčastněné.

  Toto jsou tedy důvody, proč jsme se rozhodli věnovat nějaký čas hledání řešení pro tyto problémy, abychom vám mohli nabídnout soutěž, která je nejen férovější a zajímavější pro širší část hráčské základny, ale také lépe zapadá do naší představy o hře. Naším cílem je vytvořit řádně motivující PvP soutěž ve férovém prostředí, která odměňuje co nejvíce účastníků. JPA ve své současné podobě tato kritéria nesplňuje.

  Dokud se tedy nedopracujeme k přijatelnému řešení, jsme nuceni, jak již bylo řečeno výše, pozastavit až do odvolání soutěž Jackpot aréna.


  S pozdravem
   
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.