Prosím o radu(moderátorů a adminů)

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem 8tisa8, 15/11/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. 8tisa8

    8tisa8 User

    Dobrý den dnes jsem psal na podporu žadost o zrušení banu. a když jsem psal na podporu podruhé tak se mi dostala odpověď :
    Dobrý den,
    toto je automaticky email. Kazdy dalsi Vas email je povazovany za spam. Ak budete pokracovat hrozi vam zablokovanie komplet pristupu k vsetkym vasim uctom a nasim hram.
    S pozdravem,
    Bigpoint podpora

    Já sem na podporu nespamoval a napsal jsem jen 2dotazy. A potřeboval bych radu jestli to jde nějak zrušit(to je je muj email považovaný za spam) a nebo jestli mužu za 24hodin znova napsat na podporu:(

    Dostal jsem před 3měsíci ban na učet a při žadosti mi napsali nějaký specialní dotazník s asi 11otazkami který jsem vyplnil a znova zaslal a odpověd od nich byla že učet není můj.

    Na učtu jsem měnil často emaily které pořad vlastním a mam od nich historii toho že je to můj učet. Mohl by mi tu prosím někdo poradit co a jak? děkuju předem všem inteligentním radám které mi pomužou tuhle situaci vyřešit možna jsem první žádost o zrušení trochu odflákl ale napodruhé bych to určitě zvládl lépe.
     
  2. Korben

    Korben User

    8tisa8 Ak si písal na podporu pred 3 mesiacmi , tak prečo si chcel ID ? Ak si už komunikoval s podporou, tak si tam musel mať aj ID a ak ti poslali na overenie, tak si mal komunikovať cez daný email.
    Pri komunikácii s podporou musíš komunikovať len cez jeden email a nie aby si im tam posielal nové správy.
    Ak si dostal tiket na overenie, tak ho musíš vyplniť a komunikovať len odpoveďami cez jednu správu.
    Tu ti nemám ako viac pomôcť. Komunikácia pri blokovaní účtu prebieha len cez podporu hry.
     
  3. 8tisa8

    8tisa8 User

    Ne před 3měsíci dnes jsem psal poprvé potom jsem si psal s tím kdo řešil muj ticket a nějak mi řekl že sem ten učet nezakladal ja tak jsem to chtěl obhájit jenže ja ksem znov anapsal napsalo to že muj ticket byl uzavřen. Tak jsem napsal podruhé a už jsem ne nedočkal odpovědi ale jen toho že mě považují za spamera a že ještě jednou napíšu tak mi zablokují kompletně přístup
    ----------------------
    Před 3měsíci jsem dostal ban na učet a nenapsal jsem na podporu protože sem si myslel že je to zbytečné protože mi kamarádi na tsku říkali že stím nic neudělam ale dnes sem si prohlížel email a všiml jsem ti tohodle učtu tak jsem dnes chtěl skusit jestli mám nějakou šanci a tak jsem to skusil nějprve to vypadalo nadějně ale po tom co jsem vyplnil ten dotaznik tak mě to trošku sklamalo protože ten kdo řešil muj ticket mi řekl že sem ten učet nezakládal já
     
  4. Belgam

    Belgam Guest

    Jen tak nahodou neni tohle tvuj ucet
    -ME.HE.HE-
     
  5. 8tisa8

    8tisa8 User

    No je ale jak koukam že tam nejde jít tak spíš byl zaco tam mám ban? :( Žádné pravidla jsem na tohme učtu neporušil tak mě to docela zaráží
     
  6. Belgam

    Belgam Guest

    Tak proc na forum pises z vice uctu? A pak neni zahada ze kdyz mas ban na jeden ucet a pak se rychle zajimas o dalsi ucet?
     
  7. Korben

    Korben User

    8tisa8 Nehnevaj sa na mňa, ale ak by mi bol zablokovaný účet, tak by som sa snažil okamžite ten problém riešiť a nie že by som čakal 3 mesiace. No každopádne blokovanie sa dá riešiť len na podpore.
     
  8. 8tisa8

    8tisa8 User

    Ja nebyl naštvaný protože to nebyl muj hlavní učet byl to jeden z mojich malých učtov všechny email kterejma prošel furt mam mam screany. o učtu o který jsem žadal unban vím celkem dost a ne jen o výbavě ale i o infu a o emailech které jsem měnil dost často a stále je mam mam nejmín 20emailu které používám. a když jsem dostal na ten učet ban tak sem nadtím mávl rukou ale postupem času když se tak koukam do historie proč se nepokusit oto ho nechat odblokovat a posílat tam dál skylab abych mohl dodražit Elite desing a citadelku a všechny desingy na aegisku včerně aegisky. Než sem dostal ban tak sem šetřil učto na přestup do EIC z VRU a měl sem profil pilota poskládanej tak abych dostaval za skylab co nejvíc to znamena že sem měl studijní body zařazené do rošíření nakladního prostoru a citadelku sem měl na 5-2 u důvodu že sem neměl mechanismus na prodej surek kterej dává 30% navíc a na 5-2 mi to na aspon za 1kamen promerka 100kr navíc. Omlouvam se zato že timhle působím dost neduvětihodně to uznavam proč sem zažadal o unban až ted. O učtu co sem dělal před banem vím skoro vše vim jak sem paladkoval na pld a stavěl brany apod. a docela mě mrzi že diky tomu že se snažím odbanovat svůj staty ucet musim dostat ban i na svoj velkej a když si mi dal stopku na velkej a mužu tušit že ho zpět nedostanu.
    Ja mužu dokazat to že je to muj učet tim že předložím všechny emaily na které si vzpomínam co prošli tim učtem který jsem chtěl dnes nechat odbanovat vím i výbavu mam nějaké screany a kamarády kteří mi s dokázáním toho že je muj asi moc nepomužou. Tak ted bych byl moc rád zato když už mi banujete učty na kterých sem hrál. tuším že na těczh učtech bude v historii dost IP adres ale to mužu vysvětlit tím že jsem používal HOTSPOT shield. a byl bych fakt rád ste udělali dobrej skutek a odbanovali mi ten učet o kterej sem dnes usiloval když už mi davate bany na další ktere asi už neuvidím protože nemužu napsat na podporu aby sem se pokusil oto odbanovat učet který ste mi dnes stoply
     
    Naposledy upraveno: 15/11/14
  9. Nejsem admin, takže ti na účty nevidím. Jen bych chtěl říct, jak píšeš, na tomhle účtu jsem se ničeho nedopustil, znamená že jsi na jiných botoval nebo jinak porušoval VOP? A neříkej mi, že jsi už nejméně na druhý účet dostal ban jen tak. Hraji 5 let a na žádný účet jsem ban nedostal, snad jen měsíc na chat, když jsem psal pod vlivem :D. Možná by si se měl zamyslet a hrát podle pravidel.
     
  10. 8tisa8

    8tisa8 User

    Ne nebotoval ježiši proč za každým porušením VOP vidíte programy.... Proste sôm udělal něco co sa podle VOP trestá a dostal sem stopku no a v tu chvíli sem to prostě neřešil a to byla asi chyba někdy ti kamarádi z TSKA radi špatně no...Kdybych třeba napsal hned tak by sem ted treba nemal takové problémy. No doufam že se to nějak vyřeší a že admini či moderatori s kterejma sem nikdy neměl žadné problemy nebo hádky a nějak se to vyřeší a pomůžou mi. I kdyžnejsem ten typ co by žil touto hrou tak i přes to hraju tuhle hru celkem dost hodin deně ted posledni dobou ne moc často ale hraju jí rád a mužu sam říct že je to nejlepší hra co sem kdy hral i když se mi taky některé novinky nelíbí ale zatim to snáším dobře. A doufam že se to nějak vyřeší a vrátí mi moje učty a pokud mi je nevrátí tak by mi mohli uznat nebo přimhouřit oči a vratit mi aspon ten učet o kterej tu celej den usiluju protože i když mi to nevěří tak jsem hodně paladkoval stavěl sem zety posílal si promerko zabijel vkčka apod. :) no uvidíme co zitra nebo ještě dnes nějaký pověřený admin napíše. Bude mi 18let a myslím že sem hral férově.
     
    Naposledy upraveno: 15/11/14
  11. Belgam

    Belgam Guest

    Ale to je tedy divne kdyz ucet -ME.HE.HE- je trvale zablokovan od systemu za programy. :D:D:D:D:D
     
  12. Píšeš:odpověd od nich byla že učet není můj A myslíš, že ti na podpoře nevidí až "do pokoje" a takovou odpověď by si vycucali z prstu, jestli jsi ten účet koupil nebo jinak získal :mad:.
     
  13. 8tisa8

    8tisa8 User

    a mohl bych vědět za jaké programy? mužu s čístým svědomím napsat že sem žadné programy nepoužil ikdyž jsem byl zato zablokován
     
  14. 8tisa8

    8tisa8 User

    Já ale nepsal že ten učet není můj ME.HE.HE vlastním nebo podle toho že jsem tam dostal ban za programy které sem nikdy nepoužil spíše vlastnil.
    -----
    Prominte že píšu více odpovědí ale nevím komu odpovědět dřív
     
  15. Belgam

    Belgam Guest

    `IgNOrANt.CoLt.XXL´ 2x chycen
    -ME.HE.HE-
    trvale za program

    Co vic dodat, vzdyt ani uz pomalu nevis co je tvuj ucet.
     
  16. Tak já osobně, kdyby mi BP zablokovalo účet, například na cz1 jsem tam za cca 20.000 Kč, šel bych na policii a domáhal se spravedlnosti... Jak říkám, Belgame, další nespravedlnost :D.
     
  17. 8tisa8

    8tisa8 User

    Ja nikdy programy nepoužil a a byl bych rád kdyby se to prověřilo dnes sem asi hodinku zabíjel vkčka pak sem šel splnit 2pvp ukoly na 2 a 5lodí koupil sem za 4 500u palivo a šel na pld kde sem mezi tím jak petka zbírá palivo umíral a zabíjel hrače u battla

    A pokud jsem teda zabanovanej za botování byl bych rád kdyby se mi dnes aspoň jedna věc podařila která by mi vratila úsměv do tváře. a Dostal od někoho kdo nato má právo unban a ten učet od kterého mam všechny udaje jen se v ověření oběvyla nečekaná chyba :oops: a znova to někdo prověřil a přimhouřil oči a udělil mi unban.

    Mě je jedno že ste mi zabanovali učet ke kterýmu sem se přiznal že je môj a dostal sem tam jen tak z ničeho nic ban a zrovna v době kdy sem psal na podporu.
    ----------------
    šel bys na policii domáhat se spravedlnosti a co bys tím dokázal... jen to že ti straší ve věži a bigpoint nebo admin kterej ti dal podle tebe neprávem ban i když to fakt bylo neprávem by si to svoje obhájil protože i kdybys byl zabanovanej za nějaké programy tak bys to nijak nedokázal. A vím to i když sem se nikdy nikam nehlásil mam v rodině dva Policisty a žadný pochůzkáři to nejsou navíc soused je právník kterej mi řekl že takové věci se nedaj nijak dokázat. A řekl by ti to každej kvalifikovanej právník co už se s takovou věcí setkal že nějakej klient chtěl podat žalobu na nějakou firmu která se zabejvá internetovým obchodem či hrama
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 15/11/14
  18. Tak zrovna o tom, jak by mi policisté, co se zabývají počítačovou kriminalitou, pomohli, vím asi víc než zdejší administrátoři, věř tomu, že bych se spravedlnosti dočkal, já jo :D. Mě to řekl: mjr. Mgr. Václav PÍSECKÝ,vedoucí odddělení informační kriminality,Služba kriminální policie a vyšetřování,Krajské ředitelství policie hl.m.Praha :D:D:D, asi o tom něco ví...
     
    Naposledy upraveno: 15/11/14
  19. 8tisa8

    8tisa8 User

    No až se ti to stane že dostaneš ban tak si to můžeš zkusit a věř tomu že těch 20tisíc co si dal do učtu bude proti tomu kolik stojí provník a náklady u soudu fakt drobek :) a pokud bys zažaloval BIGPOINT zato že ti dali ban zanic tak navíc oni mužou dat žalobu na tebe za pošpiňování jména firmy a pak dokažou to co oni mají v rukávu a divil by ses jak to může dopadnout :) Koukni na internet takovejch případů je hodně. Ty bys na ně podal trestní oznámení za par šupů a oni by tě dali k soudu zato že jim špiníš dobré jméno a nevim kdo by vyhrál jestli firma nebo jedinec kterej se hájí internetovým učtem do kterého posílal peníze
     
  20. Píšeš, že ti bude 18, mě bude 46, z toho se 21 let pohybuji v oblasti trestního práva, a přes to, že jsem psycholog, externě vyučuji na Policejní akademii. Ale nikdy bych si nedovolil předjímat rozhodnutí nezávislého soudu v žádné kauze, jak to činíš ty. Takže, jak píše hlavní administrátor Belgam, tvoje účty byly zabanovány za podvádění společnosti BP, ty tvrdíš opak. Máš-li ještě nějaké hlubokomyslné ponaučení, napiš jej, rád se pobavím:D.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.