Prosím o radu(moderátorů a adminů)

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem 8tisa8, 15/11/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. 8tisa8

    8tisa8 User

    Je ti 46let a myslíš si buh ví co :) neberu ti to a to co napsal belgam taky respektuju tak mi prosím přestaň říkaž se to co píšu sou blbosti :) A respektuj druhé. Víc k tobě nemám navíc řeším tu věci s belgamem ne s tebou tak se podle toho chovej nestojím o rady Velmistra fóra či jiného pisálka co nemá na práci nic jiného než dělat terror na fóru.
     
  2. Omlouvám se za to, že jsem tě na tomto fóru obtěžoval. Jinak děkuji, už mě v životě nazvali lecjak, jsi první kdo mě udělal teroristou :D. Od potencionálního zloděje, který možná okrádal BP, použitím nepovolených programů, je mi to zvláštní poctou.
     
    Zafod tohle ocenil(a).
  3. Belgam

    Belgam Guest

    Se mnou je nevyresis, problem musis resit na podpore hry. A pokud te chytil system tak je to drive, dnes te system nechytil a nikde jsme nepsal ze dnes mas ban za programy.
     
  4. 8tisa8

    8tisa8 User

    Ok tak mockrát děkuju za pomoc :)
     
  5. Sentiero

    Sentiero User

    Opravdu mě udivují lidi, kteří si sem přijdou pro pomoc a místo toho aby se chovali slušně tak si otvírají pusu na toho, kdo tady radí a pomáhá...

    8tisa8 výborně ,takže ty nestojíš o rady hráčů, myslím že si to budeme pamatovat až nás zase poctíš svou velectěnou návštěvou a budeš se dožadovat pomoci :)
     
    Cruenta†Ultionem tohle ocenil(a).
  6. Musím se omluvit za předpojatost k "uživatelům programů" jestli jeden z účtů 8tisa8 , o který jde nebyl zabanován za program, tak nějaký důvod banu byl, což nevyvrací mé předešlé posty.
     
  7. Belgam

    Belgam Guest

    Cruenta†Ultionem on resi ucty ,ktere nejspis nejsou jeho,ale dokazat ze jsou jeho muze na podpore hry.
    Jeden z tech uctu ma trest za programy a ten co je trvale byl zablokovan systemem ihned. Vlastne se nemas zac omlouvat.
    Treba se obrati na soud.
    :D
     
  8. Belgame, když bylo 72 hodin, sotva 5% uživatelů se k něčemu přiznala. Prodeje účtů, a další porušování VOP zavádí tuto hru do hlubšího podsvětí než je v praxi jak v ČR tak i v SR. Převažující hráči, dle mého názorů, jsou mladší 18 let a pokud chtějí v reálném životě pokračovat v podobném duchu jako v této hře, máme se na co těšít :(, nemyslíš?
     
  9. Belgam

    Belgam Guest

    Radsi na to nemyslet. Protoze nekteri tu hru maji jako zivot a beda jak jim na hracku sahnes.
     
    Cruenta†Ultionem tohle ocenil(a).
  10. Korben

    Korben User

    Človek si dá malú pauzičku a čo tu nevidím. No autor si musí riešiť problém s účtom na podpore hry.

    Uzavreté, LOCK.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.