Prosim o vysvetlenie za co konkretne som dostal bann ♣‡†░╟╣ŞØКДЯ╠╢░†‡♣

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Ω∏‡†ŞØКДЯ†‡∏Ω, 16/8/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. ID
    xxxxxxxxxxx
    Čas:
    18:45 - 18:55
    Nick: ♣‡†░╟╣ŞØКДЯ╠╢░†‡♣
    Server: GlobalneEuropa 4
    Místnost: Global
    Do kdy je BAN aktivni: no to by ma zaujmalo kedze je tam napisane iba System te zabanoval
    Autor banu: Najpr Administrator a potom System
    Zdravim Adminov a Moderatorov zhruba nieco medzi 18:45 az 18:55 som obdrzal spravu do chatu ktora znela :Administrator ti dal bann...OK relognem stranku a tam veta v chate : System te zabanoval....No teraz sa trosku v tom nevyznam tak bann som dostal od Admina alebo od Systemu.Moja otazka znie ako som mohol dostat bann za vetu ktoru som napisal v tomto zneni pukni si ma ti nulova bakteria-jeho nik bol zero bacterium co je ak viem dobre nulova bakteria v preklade..poprosil by som daneho Amina chatu ktory my udelil odmenu v tejto podobe o vysvetlenie a na ako dlho mam bann kedze v chate mam napisane System te zabanoval...
     
    Naposledy upraveno: 16/8/16
    Altlantis tohle ocenil(a).
  2. svi1

    svi1 User

    oops.eu tohle ocenil(a).
  3. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    Ako ti už napísal spoluhráč, patrí to do sekcie Chat,

    Zle zaradená téma
    LOCK
     
    oops.eu tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.