Protegitské peklo − Časté dotazy

Diskuze na fóru 'Časté dotazy (akce)' zahájená uživatelem =Marvin=, 22/1/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
 1. =Marvin=

  =Marvin= Team Leader Team Darkorbit

  [​IMG]

  Obecné informace


  Přežij chaos a obnov řád v galaxii! Likviduj vetřelce Chaos Protegit, přivolej a zabíjej vetřelce Chaos a získej cenné odměny!

  Likvidací lodí Chaos Protegit získáš fragmenty Chaosu určené k výrobě CPU vetřelců chaosu! Jdi po nich na mapách X-2, X-3, X-4, X-5, X-6, X-7 a X-8!

  Vetřelci Chaos Protegit se objeví v následujících časech (místního času serverů):
  • 10:00 až 16:00 (6 hodin) a 18:00 až 23:59 (6 hodin) každý den

  Po likvidaci z vetřelců Chaos Protegit (v závislosti na jejich síle) vypadnou fragmenty Chaosu, které lze využít k výrobě CPU vetřelců chaosu.

  CPU vetřelců chaosu lze využít k přivolání NPC (s mapovým omezením).

  24 hodin od skončení akce budou všechny zbývající fragmenty Chaosu z inventáře odebrány.

  Nové recepty akce

  K dispozici jsou nové recepty akce, které lze během akce vyrobit.

  KategorieNázevMnožstvíVyžadujeLze vyrobit
  DoplňkyCPU vetřelce Chaos Cubikon
  1​
  1000x Fragment ChaosuJednou za akci
  DoplňkyCPU běžného vetřelce Chaos
  1​
  120x Fragment ChaosuVícekrát
  DoplňkyCPU vzácného vetřelce Chaos
  1​
  750x Fragment ChaosuVícekrát
  DoplňkyCPU legendárního vetřelce Chaos
  1​
  1500x Fragment ChaosuVícekrát
  Nová CPU Chaos vetřelců

  CPU vetřelců lze využít z nástrojové lišty klienta k přivolání náhodného vetřelce Chaos. V závislosti na obtížnosti likvidace vetřelce Chaosu se liší balíčky se získanými odměnami.

  CPU vetřelce Chaos Cubikon
  [​IMG]
  Jeho aktivací se v blízkosti objeví náhodný vetřelec Chaos Cubikon. Toto CPU lze použít na X-5, X-6, X-7 a bojových mapách. Po likvidaci z vetřelců Chaos Cubikon vypadne balíček odměn s fragmenty Chaosu, stejně jako šancí na zisk jednoho z následujících: rakety BDR-1212, SR-5, DCR-250, BDR-1211, UBR-100 či technologie BRB-2, BS-2.

  CPU běžného vetřelce Chaos
  [​IMG]

  Jeho aktivací se v blízkosti objeví náhodný běžný vetřelec Chaos. Toto CPU lze použít na X-4, X-5, X-6, X-7 a bojových mapách. Po likvidaci z vetřelců Chaos vypadne balíček odměn závislý na zlikvidovaném vetřelci. Takový balíček obsahuje fragmenty Chaosu, stejně jako šanci na zisk jednoho z následujících: rakety R-310, PLT-2026, ECO-10, SAR-02, PLD-8, munice MCB-50, JOB-100 či logdisky.

  CPU vzácného vetřelce Chaos
  [​IMG]
  Jeho aktivací se v blízkosti objeví náhodný vzácný vetřelec Chaos. Toto CPU lze použít na X-5, X-6, X-7 a bojových mapách. Po likvidaci z vetřelců Chaos vypadne balíček odměn závislý na zlikvidovaném vetřelci. Takový balíček obsahuje fragmenty Chaosu, stejně jako šanci na zisk jednoho z následujících: munice UCB-100, rakety SR-5, DCR-250, UBR-100, SAR-02, PLD-8 či extra energie.

  CPU legendárního vetřelce Chaos
  [​IMG]
  Jeho aktivací se v blízkosti objeví náhodný vysoce nebezpečný vetřelec Chaos. Toto CPU lze použít na X-5, X-6, X-7 a bojových mapách. Po likvidaci z vetřelců Chaos vypadne balíček odměn závislý na zlikvidovaném vetřelci. Takový balíček obsahuje fragmenty Chaosu, stejně jako šanci na zisk jednoho z následujících: rakety BDR-1212, SR-5, DCR-250, BDR-1211, UBR-100, NPC atomovka, Spalující stopa, technologie BRB-2 či BS-2.

  Cíle a bitevní permanentka

  Za splnění cílů získáš bonusové odměny v podobě munice, technologií a upgradovacích modulů lodi!

  Na začátku akce budou hráčům zpřístupněny nové cíle, které mohou plnit, stejně jako bitevní permanentka. Ty jsou podobné misím, avšak na rozdíl od nich je není nutné jednotlivě přijímat. Postup daným cílem se na začátku akce začne počítat automaticky. Plněním těchto cílů získáš odměny; pokud budeš mít navíc bitevní permanentku, budou získané odměny ještě lepší.
  [​IMG]
  Spolu s cíli je v obchodě rovněž k dispozici „bitevní permanentka“. Tu můžeš zakoupit za uridium nebo platební metodou. „Bitevní permanentka“ ti umožní přístup k doplňkovým odměnám, které získáš navíc k původním odměnám za splnění cílů.

  Pokud si koupíš bitevní permanentku po splnění některých cílů, budeš si muset odměny bitevní permanentky za již splněné cíle vyzvednout v okně cílů ve hře. Odměny za cíle splněné po zakoupení bitevní permanentky se ti připíšou automaticky.

  Nové upgradovací moduly lodi
  Během akce je možné získat některé nové upgrady lodi, a to jako odměny v rámci cílů bitevní permanentky. Jedná se o následující moduly:

  DMG-ST01
  [​IMG]
  Poškození+8 % k poškozeníSpectrum
  Tartarus
  250 000 kreditů
  SHD-GOL01
  [​IMG]
  Štít+5 % ke štítu
  +5 % k vyhýbání
  Goliath
  Goliath-X
  G-Champion
  200 000 kreditů
   
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.

Sdílet tuto stránku