Provereni hrace Boyka

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Imperio, 29/7/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Imperio

    Imperio User

    Zadam o provereni hrace :
    50[​IMG]Boyka[​IMG]Plukovník-začátečník[​IMG]17,617,286
    Server : GE 2
    Cas : furt

    Tento hrac lita na 5-3 neomezenou dobu ! Nejenom ze kdyz do nej strilim (pokazde) tak pod polovinou zivota se jde okamzite schovat pod mhlovinu ! Jako klasicky AutoProgram ! Tak sbira paladko tak jako nikdo jiny :) ve VOP se pise ze mame psat poderzele veci tak je sem tedy pisu ! Nechci nikoho zamerne zabanovat,pohorsit, jen vam to oznamuji sami se zalette podivat na 5-3 ( Paladium ) a presvecte se sami :) Pokud nemame nic hlasit sem na Forum ohledne toho to ! Tak me poslete tam kam tohle mam napsat :) My jsme zahajeli studium VOP aby Administratori nebyli ve vyhode :) Admin se pokazde opre o VOP tak pro nemuzeme jednou i my ?
     
  2. Tohoto hráče jsem také párkrát potkal a měl jsem sním stejí problém jako Imperio. Skoušel jsem do něho střile a až dosahl 50% tak se zachoval 6x posobě úplně stejně.
     
    Imperio tohle ocenil(a).
  3. Drift1

    Drift1 User

  4. Belgam

    Belgam Guest

    Vzdy jsou nejlepsi Ti co krici chytte zlodeje a sam uz vi moc dobre ze system vse dela.
    Autor uz to zna 2x.
     
  5. Korben

    Korben User

    Ty sa chceš opierať o VOP? V tom prípade by tvoj účet mal byť už dávno v mraziacom boxe, natrvalo pochovaný.o_O

    Uzavreté, LOCK.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.