Proxium ban 23.2.2017

Diskuze na fóru 'Oficiální oznámení' zahájená uživatelem Jessie, 22/2/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
 1. Jessie

  Jessie Board Administrator Team Darkorbit

  Piloti orbitu,

  počas začiatkov našej poslednej akcie - Mrazivé peklo - sme objavili hráčov, ktorí využívali chybu v hre, ktorá im dovolila zozbierať Proximium bez toho aby sa pokúsili bránu dokončiť. Toto zneužívanie chyby porušuje naše pravidlá (Sekcia 1.2.9) a môže vyústiť k zablokovaniu účtu. Po vyšetrení všetkých dát v hre sme objavili 142 hráčov, ktorí túto chybu úmyselne zneužili. Kedže každý hráč zneužíval túto chybu po inú dobu, rozhodli sme sa rozdeliť túto skupinu hráčov do 3 levelov:

  Tier 1 – Low – 1 týždeň ban
  Tier 2 – Mid – 2 týždne Ban
  Tier 3 – High – 1 mesačný ban

  Tieto účty budu zabanované 23.2.2017 na dobu určenú podľa levelu závažnosti vyššie. Žiaľ nedokázali sme určiť, ktoré vybavenie bolo touto chybou nadobudnuté, preto nebudeme prideľovať žiadne ďalšie tresty na tieto účty.

  V hre nebudeme tolerovať žiadne neferové správanie hráčov, ale na druhej strane trestáme len hráčov o ktorých vieme, že naše informácie sú úplne správne.

  Váš Darkorbit tím.
   
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.

Sdílet tuto stránku