Prve meno na účte

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem _Sniper_, 27/9/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. _Sniper_

    _Sniper_ User

    Dobrý večer,chcel by som sa opýtať dá sa nejako zistiť prve meno na účte?
     
  2. prvé meno je prihlasovacie meno. to už sa zmeniť nedá. v dobe keď sa to dalo v bulletine Ťa vždy oslovili tvojim menom. okrem toho pri registrácii ti prišiel mail s Tvojimi prihlasovacími údajmi.
     
  3. _Sniper_

    _Sniper_ User

    Myslim či sa da zistiť prve meno pri registracii učtu prve meno,alebo to prve sa berie uz to prihlasovacie?
     
  4. pokud sis si před změnením přihlašování měnil nick,tak je to jméno kterým se přihlašuješ,nebo se podiv na staré forum jesi si tam byl :)
     
  5. Kenny

    Kenny User

    Dříve když sis změnil přezdívku, změnilo se i prihlašovací jméno
     
  6. _Sniper_

    _Sniper_ User

    Pochybujem že by som to našiel v starom fore a ked tak minimalne do rana
     
  7. SANI.SVK

    SANI.SVK User

    Myslím, že prvé meno by si mohol zistiť z registračného mailu, ale nie som si 100% istý, či to posielajú(-li) aj s menom.
     
  8. _Sniper_ svoje prihlasovacie meno zistis ked si das poslat email zo zabudnutym[​IMG] heslom
     
  9. Prihlasovacie meno sa meniť nedá. Zmení sa iba nick. A ináč.. Taký istý nick ako máš v hre máš aj tu na fóre, takže nick na fóre sa taktiež nedá zmeniť.
     
  10. ЀХ●MЯΛZ lenže on ho chcel len zistit ale nie zmenit _Sniper_ napisal:„Dobrý večer,chcel by som sa opýtať dá sa nejako zistiť prve meno na účte?“
     
  11. RasTy

    RasTy User

    Záleží, kdy jsi se zaregistroval a nick měnil. Pokud jsi se zaregistroval a alespoň jednou změnil nick PŘED "velkou aktualizací" týkající se nicků (mám za to že to bylo v prosinci 2013), zjistíš to již pouze, pokud jsi dal nějaký příspěvek na staré fórum a dokážeš ten příspěvek najít...

    Minulý rok, ještě když se tato hra jmenovala pouze DarkOrbit (ne reloaded) začal bigpoint dělat velké změny. Všechny mapy, aukce, síň slávy, atdatd... to vše bylo aktualizováno. Od finálních úprav si řiká "DarkOrbit Reloaded". Jednou z nových funkcí bylo nemožnost změnit uživatelské (přihlašovací) jméno... Dříve sis změnil nick a také ses s ním přihlašoval. Dnes jde již změnit jen herní nick určitého serveru...

    Ještě něco? :D
     
  12. Spartakus

    Spartakus User

    Řekl bych, že asi nedá. Jedině, tak jak je napsáno nademnou. osobně nevím k čemu tu informaci potřebuješ. Já si svoje nicky pamatuji všechny. Navíc mám svůj účet vyfocený z doby kdy jsem začínal. :)
     
  13. Drift1

    Drift1 User

    já mám jiný nick/starší/na test serveru..potom mám o něco starší když si kliknu na jiný server...jinak se to snad ani nedá.
     
  14. Korben

    Korben User

    Tak že takto, ak si niekto menil nick ešte cez email a svoj pôvodný prvý nick si neodložil, tak to nezistí. Zistiť to môže len administrátor, ale ten ti ho nepovie, tak isto ako ti nepovie ani email ktorý sa na účte nachádza.
    Ak sa niekto registroval do hry a ďalšia zmena nicku bola možná už len na hernej mape, tak prvý nick je práve ten prihlasovací.
     
  15. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    Autor už se více neozval, považuji za zodpovězené.
    LOCK!
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.