PSC (paysafecard)

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem 88samo88, 7/4/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. 88samo88

    88samo88 User

    Zdravím. Chcem kúpiť PSC za 10€. Mám v pláne využiť ju na MHH a na 25% zľavu.
    Mám však v pláne počkať si na MHH kúpiť uridium, a potom neskôr (možno o niekoľko dní) kúpiť aj zľavu. Tak by som sa rád spýtal či je možné využívať peniaze z jednej PSC po čiastkach a ako to funguje.
     
  2. VyVíteKdo

    VyVíteKdo User

    Pres PSC prostě zaplatíš požadovanou částku. Následně si můžeš na jejich stránkách překontrolovat zůstatek. Platit s kartou můžeš libovolné částky, kolikrát chceš až do jejího vyčerpání. Stejně tak lze použít více PSC najednou, pokud na některé máš málo peněz.
     
    88samo88 a Jessie tohle ocenili.
  3. 88samo88

    88samo88 User

    takže ked ju použiem pri prvej platbe tak ju môžem o pár dni použiť znova a vyčerpať čiastku ktorá mi zostal na tej PSC ?
     
  4. Presne tak, pokiaľ máš na nej peniaze, môžeš ju používať tak ako píšeš.
     
    88samo88 a Jessie tohle ocenili.
  5. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    Ďakujem VyVíteKdo & ChuckNorris
    Tak ako ti spomínaju vyššie, ak si kúpiš PSF vieš ju používať aj niekoľko krát pokiaľ neprečerpáš jej hodnotu. Na oficiálnej stránke paysafecard by si mal vedieť si aj skontrolovať zostatok.

    Dodatočný edit: Uisti sa ale, že v hernom obchode máš menu Eura aby si mohol zapltiť eurovou paysafekartou. Pokiaľ viem, ak by si mal Českú korunu v obchode tak Eurovou paysefkou ti to asi nepôjde.

    Pomôžeme ti ešte nejako ohľadom tejto témy?
     
    Naposledy upraveno: 7/4/16
    Cruenta†Ultionem a 88samo88 tohle ocenili.
  6. 88samo88

    88samo88 User

    Ďakujem za pomoc. Dozvedel som sa čo som chcel. Už túto tému netreba dalej rozoberať. Ďakujem :)
     
  7. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    88samo88

    radi sme ti pomohli.

    Ak budeš mať v budúcnosti ďalšie otázky kľudne sa príd spýtať opäť.
    Na teraz ti želám príjemnu hru.

    LOCK.
     
    Cruenta†Ultionem tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.