Ptoblém s predplatným

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Ħũŗĕį, 1/4/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Ħũŗĕį

    Ħũŗĕį User

    Dobrý deň neviem čo sa o deje ale samo od seba sa mi dokúpilo premium členstvo a zvýhodnený balík uridium ?? nikde nieje kolonka vypovedať a tak neviem čo mám robiť nikto k môjmu účtu nemá prístup a zmazal som uložené údaje o karte neviem či to pomôže ale nechcem to riskovať. Dnes je sobota a podpora mi odpíše až v pondelok, za tú dobu sa môžu stať iné veci Ďakujem
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  2. Ħũŗĕį - je to špatné, ale platiti přes kartu může jen blázen, snad tě omlouvá věk. Doporučuji zablokovat platby v bance.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. |Oromë|

    |Oromë| User

    MuadDib85[CZ] Ja mam kartu v eshopoch a aj v DO viac ako 6 rokov a nikdy mi z nej neodislo ani 1 euro navyse...

    Ħũŗĕį No pravdepodobne si nevypovedal predplatne pri kupe prvych balickov, ak to neurobis, balicky sa automaticky predlzia. Druha moznost je ta, ze ti niekto vliezol na ucet a nakupil to cez payment, to je ale skor uz otazka na teba a na to ako pristupujes k svojim citlivym udajom.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  4. Ħũŗĕį

    Ħũŗĕį User

    Aha ďakujem ale dosť pochybujem že by mi sem niekto vliezol lebo údaje viem len ja nikto iný a rozmýšľal som či ten Zvýhodnený balík – Uridium nemôže byť tá kompenzácia za tie boostre každopádne dúfam že vymazanie uložených údajov pomôže zatiaľ sa nič nekúpilo
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.