Puknutí a oprava

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem .Kalypso., 16/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. .Kalypso.

    .Kalypso. User

    Ahojky.. nevíte někdo, jak je možné, že po puklém hráči zůstanou trosky a on se objeví znovu z jiné strany, aniž by se opravil?
     
  2. jsou tri druhy oprav,zakladna,na portu a na miste. Zrejme se tedy hrac opravil na portu a nebo na zakladne a pouzil skok na danou mapu.
     
  3. .Kalypso.

    .Kalypso. User

    Deborko.. to znám. Ale trosky zůstaly, takže oprava lodi neproběhla :).
     
  4. to muze byt jen graficka chyba ve hre vic bych v tom nehledal.
     
  5. .Kalypso.

    .Kalypso. User

    Já už raději také ne.. jen, že to byla dvouhvězda :DD. Ale díky za odpověď.
     
  6. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    .Kalypso. Nejspíš se bude jednat o grafickou chybu, taky mi občas na mapě zůstávají trosky nebo bójky po Aegis, promazání cache a relog to zase spraví ;) Žádné programy bych v tom nehledal.. :)
     
  7. Belgam

    Belgam Guest

    .Kalypso. muzes napsat jaky to byl hrac?
     
  8. .Kalypso.

    .Kalypso. User

    Já bych se nad tím nezarážela, ale čekal tam na něj i spoluhráč. Zarazilo to víc lidí :). Nerada bych mu udělala problém, ale je pravda, že nás střílí i přes emp. Člověk je zvyklý na ledacos :).. ale tohle mě už naštvalo... Děkuji Balgame (cache jsem mazala včera).
    ------
    Promiň, překlep :).. Belgame..

    A jméno hráče? Momentálně Lion. Ale nevím, na jak dlouho. Během týdne má již třetí jméno.. Mrzí mě jen to, že člověk hraje poctivě a jeho vždy někdo překvapí. Kdyby alespoň mile :).
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 16/8/14
  9. Belgam

    Belgam Guest

    Jak tak koukam tak je jednoduche reseni:
     
  10. .Kalypso.

    .Kalypso. User

    Belgame.. tím to není. War s ním mi nevadí. Vadí mi techniky, co používá. Opravdu se to stalo. I hráč z klanu crew u těch trosek čekal, aby mu pomohl. Není mi 15, abych se hodlala mstít touto formou. Na to mám rozumu až dost. Možná bych ti mohla dělat "mámu"
    Tak děkuji. Je opravdu za co :-(.
    Kdykoli se ozvu na globálu za něco nefér, dostanu ban. No, ani tady to není jiné. Hezký den. Klidně to zamkni.

    P.S. U hráčů co tě nestřílí, divné věci neuvidíš ;-). Příjemnou hru.
     
  11. Belgam

    Belgam Guest

    Mamu urcite ne, ale prosim te cetla jsi co jsem napsal?

    15.08.2014 - 11:18 Sestřelil jsi astronauta .Kalypso.-UL-. (MMO).
    15.08.2014 - 11:13 Tvá loď byla opravena u skokové brány.
    15.08.2014 - 11:13 Byl jsi zničen uživatelem .Kalypso.-UL-. (MMO).
    15.08.2014 - 11:11 Tvá loď byla opravena u skokové brány.
    15.08.2014 - 11:11 Byl jsi zničen uživatelem .Kalypso.-UL-. (MMO).

    to je z deniku, takze jak by to obesel nebo snad trpite tim ze vam vsichni ublizujou? Ten hrac se opravi na porte a stejne si meles svoji.
     
  12. pajix

    pajix User

    " a on se objeví znovu z jiné strany, aniž by se opravil?" jak to myslíš?? Nějak to nechápu a jaká je tam časová prodleva?? Od sestřelu k objevení se?? Je opravený??
     
  13. .Kalypso.

    .Kalypso. User

    Nemusíš být sprostý. Nevíš, s kým mluvíš. Psala jsem Ti už jednou, že nejsem puberťák! Chtěla jsem vědět, proč ty trosky nezmizely.. a nejen na mém počítači. To si mají všichni okolo vymazat cache? To u trosek čekali rozdílní hráči a nebyly tam? Dobře.. Stejně jako střílení proti empu apod.
    Chtělo by to trochu slušnosti, pane Belgame. A nejen na tomto vláknu. Loučím se. Buďte si jistý, že už se tu na nic nezeptám.
    A mimochodem. Nešlo o včerejšek, ale o dnešek.

    pajix - pukli jsme ho, čekali u trosek i s jedním hráčem, co létal s ním, než se opraví a on přiletěl. Ta samá loď. Nešlo mi to do hlavy. Ale to už je jedno. Jen pro vysvětlení, jelikož slušnost je odpovědět ;-).
     
    Naposledy upraveno: 16/8/14
  14. pajix

    pajix User

    dle mého stihl dát mask před puknutím a jestli kolem vás bylo hodně npc,tak při nalogováni poodletěl aniž by jste si ho všimli.... opravil se aspoň částečně a šel do vás....ale nevím jaka mapa to byla....a jelikož hrajem to co hrajem,tak není vyloučena,ani jiná možnost....no ještě si rypnu,ale BP by se spíš mělo zaměřit na jiné věci než opět spackané akce,které na konec odnesou admini,kteří za nic nemůžou....a nedivte se že jsou podráždění já bych ....... to nedal!
     
  15. Belgam

    Belgam Guest

    Slusnost?

    Promin,ale dnes jsi ho nedala ani jednou. Tak proc bych zde mel davat dnesek a hraci jsme se koukal na ucet a po kazdem puknuti ma zapis ze se opravil.
    Hold nekdo vidi to co nema a hlavne ze bezi akce ve hre, coz vzdy se daji ocekavat nejake problemy.

    Nic k reseni a uzamknuto.

    LOCK
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.