PUSAT design

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem vosinoha1, 29/3/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. jisap123

    jisap123 User

  2. jisap123 a není to tím, že za celou dobu co hraješ žádný nový předmět do hry nepřišel?
     
  3. jisap123

    jisap123 User

    Ale přišel: LF4, Pokud se počítají ty (v té době) nové lodě (Ageis, Citadel, Hedka) na nic mě to neupozornilo, ale je možné, že jsem se ani v té době nekoukal na e-mail, už je to taky nějaký ten pátek co tu ty věci jsou.
     
  4. Kubino

    Kubino Guest

    Čo tu nechcete ešte riešiť? Dbajte prosím na to, že téma je na určitú vec a netvorte OT.
     
  5. jisap123

    jisap123 User

    Už asi nic na toto OT (za které se omlouvám), chtěl jsem jen vědět, zda-li je to tak, či onak. Teď když jsem přehodil vegu samozřejmě pusat v listu designů nebyl :D
     
  6. no už to máte aj na naších serveroch
     
  7. Kubino

    Kubino Guest

    Aké sú to vaše serveri? Lebo ak myslíš CZ tak to tam je už pekne dlho, asi si niečo prespal :)
     
  8. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    Já bych tu reklamu neřešil, bylo to ze strany BP nepodařené ;)
    Měla to být upozornění na výhodný nákup balíčků s Pusatem v obchodě.
    Na našem CZ akce proběhla 15-17.5 a PB dalo reklamu 21.5, tak tě to pak hodilo pouze na hlavní stránku,
    jelikož akce už skončila :eek:
     
  9. Tak to jsi to asi špatně pochopil: Není tam ani slovo o nějakém balíčku v obchodě.

    Spíš to bylo o tom, zlákat ''odpadlíky'' zpět do hry díky novému předmětu a těm kteří to hrají ten předmět ještě trošku představit a ukázat v dobrém světle, pokud možno je přesvědčit o nákupu. Co jiného je taky cílem reklamy, že?
     
  10. Jupiter33

    Jupiter33 User

    no reklama na akci je to že když se budeš snažit něco dostaneš,;)
    když to reklama na předmět je podobná reklama na televizi kterých je spousty....
    ....a některé mi lezou hodně na nervy:mad:
     
  11. |Oromë|

    |Oromë| User

    Jupiter33 Tak ich proste ignoruj, uspesna reklama=otravna reklama. ;)

    Neviem co tu vlastne riesite, BP proste poslalo informativny mail k pusatu, podobne maily k novinkam posiela skoro kazda hra. riesit ucel reklamy je dost OT a zbytocne zahlcujete temu.
     
  12. TRIXT

    TRIXT User

    Jupiter33: Jak já bych byl rád, kdyby mi ty reklamní emaily chodily. ;-) Až ti přestanou chodit, budeš z toho nešťastný.
     
  13. Jupiter33

    Jupiter33 User

    TRIXT proč bych byl stoho neštasný?o_O
     
  14. Protože třeba nedostaneš 2k PIBky jen tak??
     
  15. Kubino

    Kubino Guest

    Už tu riešite kadečo takže tému uzamykám nakoľko nie je v diskusnej časti. Design už v hre je a tak je téma zodpovedaná. Prípadné technické otázky môžete pokladať v príslušnej či novozaloženej téme, diskutovať o designoch poprosím v diskusnej časti.

    Mohol som tému presunúť ale niekoľko krát som vás ja či kolegovia upozornili na to, že je to téma o PUSAT-e.

    Zodpovedané, LOCK

    EDIT: diskusia prosím v založenej téme Diskusia k téme: FAQ - Barevné lodě - dizajny
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 26/5/15
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.