Pushing ban

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Asawa2325, 16/7/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Asawa2325

    Asawa2325 User

    rád bych se dozvěděl za co jsem dostal pushing ban na 14 dní na účtu Asawa72? Nejsem si vědom že bych něco provedl, porušil či urážel spoluhráče. Proto žádám objasnění celé situace. Předem děkuji Asawa72
     
  2. Korben

    Korben User

    Pushing nieje urážanie ale napr zostrelovanie svojich účtov , prípadne dohováranie sa z niekym že ťa môže zostreliť.
     
  3. Asawa2325

    Asawa2325 User

    včera jsem pomáhal akorát klanu v němž jsem a dnes jsem sundal jednoho golíka, jediná domluva co proběhla bylo ve skupině ve které jsem pomáhal proti rudým kteří sundavali neustále členy skupiny. Opravdu si nejsem vědom že bych se domlouval na sestřelech. Šlo by to prosím prověřit? mapa 2-4 port 3-3
     
  4. Korben

    Korben User

    Tu na fóre nič nepreverujeme, to si musíš riešiť na podpore hry.
     
  5. Formi

    Formi User

    Já jsem dostal také ban na účet a to na 30 dní a bylo mi odečteno 30% BZ a cti. Žádné svoje účty sem si nesestřeloval ani jsem se s nikým nedomlouval, aby se nechal sestřelit a přesto mám ban. Podpora se mnou už dále nechtěla komunikovat a tak mi ban zůstal a prý proti tomu není odvolání.
     
  6. Korben

    Korben User

    Formi my to tu a ani riešiť nebudeme , každý účet ktorý má ban bol preverený.
     
  7. Formi

    Formi User

    Nechci aby jste to tu řešili, jen mě zaráží, že vetšina zabanovaných hráčů nijak pravidla neporušila
     
    Asawa2325 tohle ocenil(a).
  8. Korben

    Korben User

    Formi to tvrdíš ty . :) Osobne tomu neverím, práveže všetci čo dostali ban, niečo porušili ale tu to riešiť nebudeme. Nevidím na to dôvod.
     
  9. Crystal

    Crystal User

    Formi osobne by si sa divil kolko hracov pushinguje,botuje, a vselijako obchadza pravidla, zabanovane ucty su len zlomok vsetkych podvodov

    a konkretne ak niekto dostane pushing ban, dany ucet musel byt prevereny poverenov osobov a tam je jasne vidiet ak sa viacnasobne strielaly ucty...IP adresa neklame

    a ver mi ze Belgam nikoho nezablokuje bezdovodne
    hraci sa spravaju ako prasata mierne povedane a vsade sa snazia podvadzat

    pochop tieto bany nedava systemova kontrola ale ucty sa jednotlivo preveruju cize tuto neverim ze by sa tu davali nepravom hromadne bany :)

    ale uz tu robim OT tak prepacte... ale musel som sa vyjadrit :)
     
    Cruenta†Ultionem tohle ocenil(a).
  10. Kubino

    Kubino Guest

    Formi máš názor a nikto ti ho neberie, ale nepodávaj to ako oficiálnu informáciu kedže len hádaš.
    Btw. máš problém dodržať základné pravidlá fóra, ako ti potom môžeme veriť, že vieš dodržať tie v hre. Bany si rieš na podpore, na fórum to neťahaj.
     
  11. Asawa2325

    Asawa2325 User

    přehazujete si nás jak horký brambor... podpora na forum a forum na podporu.. je fajn s Vámi něco řešit. je aspon pravda že Belgam může zdělit ID? většina hráčů říká že ano tak by mě zajímalo co na to vy... ID nemám poznamenané BIG také ne.. jen že to je první požadavek na podpoře.. začarovaný kruh... a podpora mě přesměrovává na vás tak jako už fakt nevím, komedie hadr :)
     
  12. Korben

    Korben User

    Asawa2325 My si tu máme ID vycucať s prsta ? My sme vinný že si hráči nepoznačia ID ? Vždy na to upozorňujeme , ale plno hráčov sú veľký machri a namiesto toho aby si zaznamenali ID si z nás budú robiť srandu. Koho to je chyba že nemáš ID ?
     
  13. Belgam

    Belgam Guest

    Pokud mas ban na ucet,tak te urcite pordpora na forum neposle a pokud nemas ID nebo BIG ,tak nemame jak pomoc. ID pokud tu nekomu dame .tak to je ze prispiva dost na forum a nemeni ucty,takze ID dohledame, u Tebe bohuzel vidime pouze ID uctu,ktery ban nema. A ID nebo BIG je prvni co si am hrac sam ulozit, protoze bez toho nikdo nic nedohleda. K tomu my tu nejsme.
    Ale pokud mas ban na ucet za pushing,tak ver tomu ze to ma BP dobre overene a ban mas opravneny. A po skonceni banu se ti ucet automaticky odblokuje.
     
  14. Asawa2325

    Asawa2325 User

    Ahoj Belgame, odkazovali mě na tebe kluci.. jak mohu zjistit proč se nemohu přihlásit? nevím že bych právě něco špatného udělal. Boužel ID poznamenané nemám ( tet už si ho napíšu teda pokud se na účet někdy dostanu) ale šlo by zjistit co s mím účtem vlastně je, Naposled jsem si posílal premko při MHH a mám to číslo, pomohlo by to prosím při zjištování pokud by si byl tak hodný a kouknul na to at aspon vím jestli mám ještě účet nebo ne :(

    Belgam jinak jde o účet Asawa72 z tohoto pouze píšu abych se dozvěděl nějaké info :(
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 16/7/14
  15. Korben

    Korben User

    Asawa2325 ani kolega ti to nemá ako zistiť , číslo ktoré si dostal pri MHH je len pre platobnú podporu. Jednoducho si musíš počkať kým ti ban skončí.
     
  16. Kubino

    Kubino Guest

    Asawa2325 prosím ťa nepíš tu multiposty, ty komedie hadr.

    Podpora ťa na fórum neodkáže pri riešení banu, tak prosím neklam a neprekrucuj. Jedine čo ťa mohli poslať je ohľadom zistenia ID či BIG čísla, kedže oni nemusia tušiť či vlastne vieš kde tie čísla nájsť, to ti tu my zodpovieme. Ak však nemáš ID poznačené a ani si v minulosti neriešil na fóre ban na chat (kde sa ID zadáva) či si sa nezapisoval do štatistiky havoc designov, nemáme ti ako inak doporučiť zistiť ID. Buď si nahnevaný na nás koľko chceš a maj "vtipné" rečičky ako si ťa niekto pohadzuje, ty si ten čo chce niečo riešiť a čo si nepoznamenal ID.

    Ban máš dočasný, buď rád a daj si pauzu.
     
    *Łαđy♥Кucį* tohle ocenil(a).
  17. Asawa2325

    Asawa2325 User

    nezlobím se Kubino ani jsem Vás nechtěl nějak urazit.. pokud se tak stalo tak ze srdce se upřímě omlouvám. Myšleno zle to nebylo. Jen poslední otázka.. asi vás to rozesměje ale budiž, kde mohu zjistit na jak dlouho mám účet blokován?
     
  18. Korben

    Korben User

    Na podpore. A nerozosmialo ma to , nemám dôvod ti nepovedať ID ak sa k nemu dopracujem. No ak sa nemám čoho chytiť, tak ti nemám ako pomôcť.
     
  19. Asawa2325

    Asawa2325 User

    ok, ale i tak Vám všem co to tu máte na povel děkuji za pomoc i za rady a přeji dobrou noc
     
  20. Kubino

    Kubino Guest

    Asawa2325 v prvom príspevku sa pýtaš, prečo máš ban na 14 dní, z čoho si vychádzal keď sa teraz pýtaš, na koľko ten ban je? Nerozumiem ti teraz.
     
    *Łαđy♥Кucį* tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.