Pushing III.

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem ZOHAN, 8/3/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. ZOHAN

    ZOHAN User

    Ve VOP se píše :
    Chci se jen zeptat, kde je tam psáno o petovi a jak máme hrát tuto hru v klidu, když neznáme interní postupy a směrnice i způsoby vyhodnocování zápisu v denníku a jak máme tedy létat s kamarády z cizí firmy, když má rodná firma létá bez klanu a střílí mě jen do zad s cizí firmou?

    Marvin uvedl v jiném předchozím vláknu větičku o tom , že občas někdo někomu sestřelí peta a kolikrát ho asi zabiju při farmení za pár hodin? Samozřejmě, že Korben si asi myslí, že toho generála jsem získal za střílení petů cizí firmy? Opravdu asi zalezu do bran a hráče už střílet raději nebudu.
    R.I.P PvP hra :rolleyes::rolleyes::rolleyes:

    P.S. Je ještě někde v nějakých pravidlech BP něco o porušování pravidel tzv. pushingu nebo boostingu?
     
    Juráás, PanMajster a trt69 tohle ocenili.
  2. Arya

    Arya User

    ZOHAN, VOP jsou všeobecné obchodní podmínky. Čekat, že tam bude něco napsáno o petovi, je mylná představa.
    Proč bys nemohl hrát v klidu tuto hru? Pokud hráč hraje poctivě, tak nemá důvod se stresovat kvůli nějakému postihu. To, že někomu občas zabiješ petku během farmení, se stát může. Ale je rozdíl zabít ji párkrát při farmení a nebo střílet ji x hodin každý den.

    Kdo hraje poctivě, nemá proč se bát.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. -baghira2-

    -baghira2- User

    ZOHAN áno, našlo by sa.

    Citujem z VOP:

    1.2.10 Zneužívání programových chyb k osobnímu prospěchu je přísně zakázáno. Nalezené chyby by měly být neprodleně ohlášeny na příslušném fóru nebo prostřednictvím IRC či e-mailu.

    8.3.2 ..... Společnost Bigpoint nemůže smlouvu zachovat mj. v následujících případech:
    - pokud uživatel poruší zákaz využívání chyb v programování (bugů) (viz odst. 1.2.výše)


    - Pokiaľ hľadáš, práve toto.

    Marvin napsal také: "Pamatujte prosím, že každý hráč, který aktivně získává výhody využíváním nestandartních herních mechanismů (glitche, bugy, problémy se zabezpečením) bude považovaný za exploitera a bude s ním tak jednáno dle našich VOP." #1

    - A prečo to tu uvádzam? Pretože sa to rovnako týka aj pushingu.
     
    Naposledy upraveno: 8/3/18
  4. Korben

    Korben User

    Ak by sme zverejnili postupy a spôsoby vyhodnocovania zápisov, tak by sme umožnili podvodníkom pushing zakrývať.

    Po pravde, ani neviem akú máš v hre hodnosť a už vôbec podľa hodnosti nehodnotím hráčov. Neberte ma ako nejakého despota, ktorý sleduje a trestá hráčov.
    Nieje našou prioritou hráčov trestať a banovať, no ak dostaneme podnet, tak to musíme preveriť a pokiaľ zistíme porušenie pravidiel, tak vyvodíme dôsledky. Postupy pri preverovaní sú a budú tabu. Nikto predsa nechce, aby sa v hre ešte viac podvádzalo.
    Ako napísal kolega, poctivý hráč, sa nemá čoho obávať.
     
    -baghira2- a (GRIBAR) tohle ocenili.
  5. DC-KING

    DC-KING User

    Ať čtu jak čtu o tom že střílím cizí učty a kolikrát je mužu střílet,nikde nic není, to že z něj není odměna je mi jedno, to není muj problém ale nedomyšlenost BP, dokud jede ukol budu plnit ukol, i kdybych toho samýho sundal 1000x za den muže bejt každýmu jedno, jelikož majitele neznám, moje učty to nejsou a tudíž nic neporušuji, když se někdo trestá , tak taky musí obdržet za co je potrestán, duvod a dukaz toho že je porušil- porušení některýho bodu ve VOP . A to samý, ve všeobecných podmínkách BP se mužu proti tomuto bránit. Tak nevím co se tu pořád omílá dokola. Pravidla tu jsou daná.

    Všeobecný podmínky pro ty co číst umí
    https://legal.bigpoint.com/CN/terms-and-conditions/cs-CZ
     
    Naposledy upraveno: 8/3/18
  6. Korben

    Korben User

    Odporúčané je zostreľovať, len kým dostávaš odmenu.
    To nieje nedomyslenosť, ale opatrenie.
    Rob ako myslíš, no potom sa nesťažuj, ak dostaneš trest za pushing.
    Treba si lepšie prečítať VOP. Úryvok vložil Zohan vo svojom príspevku.
    To aj každý potrestaný obdrží.
    Proti čomu? Ako si to myslel?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  7. DC-KING

    DC-KING User

    A ještě dotaz, kde je psaný že hráče mužu střílet jen dokud je odměna ?? i po skončení odměny se mi do ukolu počítají, s tím BP muselo počítat ne , poprosil bych o výňatek z VOP kde je toto napsáno nebo kdo si tohle to vymyslel že mužu střílen jen počas odměny, oficiální odkaz, zprávu a ne doporučení děkuji
    ----------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Nemusíš mi odpovídat na vše zvlášt číst umím :) A vše od všech čtu, a taky jsem tam dal odkaz na kompletní všeob. podmínky ale Děkuji
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 8/3/18
  8. Korben

    Korben User

    To že nesmieš po tom hráča strieľať, nieje nikde napísané. Avšak je to odporúčanie, aby sa predišlo zbytočným problémom. Mne je jedno koľko krát hráča zostrelíš, avšak potom sa nečuduj, ak by si na základe takého konania, dostal trest za pushing.
    To že na to upozorňujeme, znamená že chceme aby sa predišlo zbytočným komplikáciám a trestom.
    My máme svoje interné nariadenia a na základe toho, môžeme dať odporúčanie. Hráč by mal odporúčanie akceptovať a práve to je aj vo VOP. Ak niekto neakceptuje naše odporúčania a nariadenia, môže sa dopustiť porušenia VOP.

    9.3.6 Používateľ sa bude riadiť nariadeniami spoločnosti Bigpoint, jej zamestnancov, poverených osôb a zástupcov, najmä administrátorov a moderátorov fór, ktoré prípadne patria k príslušnej hre a/alebo službe.

    Tak že my odporúčame zostreľovať účet len pokiaľ hráč dostáva odmenu. Pokiaľ hráč odporúčanie neakceptuje, môže sám na to doplatiť.
    Ako sa hráč zachová, je len na ňom. Ja a ani nikto iný nebude nikoho do niečoho nútiť.;)
    ------------------
    Ja viem že nemusím odpovedať na všetko zvlášť, ale tak je každému jasne, k čomu konkrétne som sa vyjadril. Pitvem rád a je to na mně doufám znát. :D

    A ešte jedna poznámka, nepíš viac príspevkov pod seba, ale ak nikto ešte na tvoj príspevok nereagoval, tak využi možnosť "upraviť" a môžeš dopísať to čo by si chcel ešte dodať.;)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  9. DC-KING

    DC-KING User

    Tak pokud já dostanu trest za pushing, příjmu ho bez kecu jen pod podmínkou ,že dostanou perma bany na učty ti, které budu dokola střílet, dobrá dohoda ? pár mapám se uleví a já to přežiji ,jinak asi nic raději dodávat nechci Dík to je asi vše tedy, ikdyž je tam fura ale :) myslel jsem že po této odpovědi zase začnu hrát , ale ještě si raději počkám :)
     
  10. Korben

    Korben User

    O dohode nemôže byť reč. Je samozrejme, že pri pushingu sú trestané oba účty. Ten kto strieľal a aj zostreľovaný účet. Perma ban je reálny pri multiúčtoch, prípadne pri opakovanom porušení pravidiel.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  11. ZOHAN

    ZOHAN User

    Ještě jeden dotaz? Za sestřelení peta je stále stejná odměna. Systém nějak pozná, že jsem peta sestřelil laserem, nebo zabil mechanizmem kamikadze? Jak tedy poznám, že dělám pushing, když pode mnou bude celou noc stále lítat někdo v masku u kubikonů a já mu budu zabíjet jeho peta mou kamikadzí a dotyčný mě ráno nahlásí za pushing? Nebo mám být klidný a začít hrát jinou hru raději?
     
    Juráás tohle ocenil(a).
  12. JUMPER81

    JUMPER81 User

    Oba víme jak jsem to myslel, ne mý, ani multi ani domluvený, jen ten název psát nechci, jelikož už je mi z něj ... však všichni víte ode mě vše Děkuji za odpovědi sry ale už se mi nechtělo zpět na hlavní učet DC
     
  13. Korben

    Korben User

    JUMPER81, Na fórum prispievaj len z jedného účtu.

    ZOHAN, Kľudne hraj svoju hru. Už boli prípady, kde sa takto hráči snažili o blokáciu a potrestanie účtu a neprešlo im to. Jedine čo dosiahli, bolo potrestanie a zablokovanie práve toho, čo skákal v maske pod hráčov.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  14. ZOHAN

    ZOHAN User

    Myslím, že jsem už vyčerpal studnu svých všetečných otázek. Čas ukáže, jak to vlastně je.
    Děkuji za odpovědi.
     
    Juráás tohle ocenil(a).
  15. Arya

    Arya User

    Vyřešeno, zamknuto.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.