Pushing

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem muf$¤¤CZE¤¤$vru, 17/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Ahoj chtěl bych nahlásit hráče jménem Marek-Admiral viděl jsem jak sestřeluje jednoho a toho samého golíka,který se furt respawnoval na portě btw. přikoádám screen:[​IMG] mám i video ale tam toho moc vidět není myslím že bude stačit když prověříte jeho deník.
    PS:Omlouvám se jestli jsem to dal do špatné sekce
     
  2. Spartakus

    Spartakus User

    Obávám se, že se o to stará systém. :) Poslední dobou se docela dobrý, takže ho trest nemine. :) Nový Pushing systém (05.09.2013) Navíc jsi ani nenapsal server... :)
     
  3. ešte by si sem mohol hodit server a link na toho hrača aby si moderatorom ulahčil prácu :)
     
  4. aha sry server GE2 a na systém jsem úplně zapoměl.A link bohužel nedám nevím jak se dostat na jeho profil aniž bych ho měl v kontaktech a nechci ho hodiny hledat v tabulkách.
     
  5. Kubino

    Kubino Guest

    Toto poprosím hlásiť na podpore hry, fórum nemá nič s preverovaním účtov nehovoriac o tom, že na pushing je systém. Ak to však chceš silou mocou nahlasovať, nech sa páči na podporu s priloženými všetkými potrebnými dôkazmi.

    Zodpovedané, LOCK
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.