Pusťte se do plnění nových misí!

Diskuze na fóru 'Archív centrála' zahájená uživatelem Belgam, 6/1/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
 1. Belgam

  Belgam Guest

  Ahoj vesmírní piloti,

  Brzy budete mít možnost ochutnat plody naší snahy o to, aby byla hra DarkOrbit ještě zajímavější a napínavější! Abychom vám poskytli ještě hlubší herní zážitek, rozhodli jsme se v dohledné době kompletně přepracovat systém misí.

  Jistě jste si všimli, že doposud jste měli k dispozici pro každý level rozdílný počet misí, z nichž většina spolu příliš nesouvisela a nenabízela dostatek variability. Po implementaci příběhu pro počáteční fázi hry bychom chtěli v podobném duchu přetvořit i mise pro pokročilejší levely. Proto počínaje příštím týdnem budete mít možnost podstoupit nové mise, přičemž počet dostupných nových misí bude záviset na vámi dosaženém levelu. Od tohoto momentu již nebudete moci přijímat všechny staré mise.

  Co to přesně znamená?

  Dokud nebude nový příběh implementován, budete moci staré mise přijímat jako obvykle a aktivované mise budou moci být dokončeny i potom. Bude však existovat časová lhůta, během níž musíte mise dokončit. V případě starých aktivních misí to bude to půli března. Po tomto datu budou tyto mise smazány a odebrány z řídicího centra.

  Všechny úspěšně dokončené mise, které byly zpřístupněny jako výzvy, vám budou k dispozici i po tomto datu, pouze však v této formě. Jako obvykle platí, že za přijetí a úspěšné splnění výzev nezískáte žádné další odměny. Pokračujte v dobývání předních pozic žebříčků a hoďte svým soupeřům rukavici!

  Zatímco mise, které se promítaly do pořadí v žebříčcích, budou resetovány na nulu, úspěchy dosažené jejich splněním vám zůstanou. Pochopitelně budete moci přijmout a splnit všechny nové mise až po svůj stávající level, abyste nebyli oproti nováčkům znevýhodněni.

  Před definitivním odstraněním starých, dosud aktivních misí vás samozřejmě budeme s dostatečným předstihem informovat, abyste měli možnost je v klidu dokončit.

  Denní mise nebudou touto změnou prozatím dotčeny a budou nadále nabízeny v obvyklých turnusech.
  Váš DarkOrbit tým
   
 2. Belgam

  Belgam Guest

  Ahoj piloti,

  Upozornujeme Vas ze behem pristiho tydne se zrusi vsechny stare ulohy a pote jiz nebude moznost dane ulohy dokoncit.

  Vas Darkorbit Tym
   
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.

Sdílet tuto stránku