Návrhy Pvp mapy a vsetko okolo toho

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem †★♠WΣŞT♠★†[╬ČS╬], 4/10/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Tak co chcete upravy ?

  1. Ano kazda uprava !

    3 hlasy(ů)
    21.4%
  2. NIE ani jednu vsetko je super

    5 hlasy(ů)
    35.7%
  3. Nie vsetko (do komentu pod prispevok napisat co nie )

    6 hlasy(ů)
    42.9%
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Ako tak vidim tie statusy na fb ako laguje dark a nejde a neda se lognout a vsetko no tak do pekla ..sa divite kdyz se furt neco pridava ...
    Ako chapem ze BP chce "ozivit" hru ale stacilo by odstranit Skokana a PLD .. A myslim ze by bolo o 100% hracov na Pvp mapach. Zoberte si ako sa hralo par rokov do zadu .. kazdy skoro sutil a lietal na pvp .

    Opravy len na kupon ..A bol problem sa vobec dostat na horne mapy ..

    Myslim ze by bolo dobre dat prec aj tie opravy na mieste a na porte .. chapem ze ked ste afk a sunda vas pomoze to ale naco ste potom afk ? ..

    Dal by som prec skokana alebo ho poupravil tak ze z malich map sa da skakat len na male mapy a z velkych (novich map) len na nove ..
    F
    akt myslim ze to nema zmysel pridavat tam hluposti ked cele CZ2 CZ1 CZ3 .. Stoji bud pld alebo hraci z spearkamy na pvp v rohu a nehaju petky zbierat boxi ..
    no neviem co je na tom tak "akcne"

    Dalej mi pisalo par hracov o tom ako je malo miesta v Skylabe pre seprom ..
    pretoze fakt 9k (9 000)je malo a ta rychlost vyroby sepromu je otrasna...

    A dalsia vec. "Odmeny pre Novacika" Neviem ci je to naschval ale 15k urka pre novacika ?
    To naco je potom lod phoenix A liberator.. Potom to straca zmysel to nehajte rovno len lode Leonov Goliath Aegis Spearhead a Citadel este Nostromo no .. Fakt myslim ze 15k je moc.

    Keby sa cele DO vratilo o 3,4 roky Systemovo do zadu tak by to malo velky ohlas vratila by sa kopa starich hracov z nasich serverov ...
    Aukcie su tiez strasne ... Ten golik sa na CZ serveroch fakt drazi za par mega .. vega pomali ani za 100k .. a leonov je skoro zadarmo, Vlastne zadarmo na zaciatku si ho kupim za 15k uri
    Aukcie by mohli byt ako kedysi ze nevidel nik kolko kto prihodil.

    Poz. pre Hracov - ako sa to vezme pre aky typ hraca lovci si isto tento navrh pochvalia.
    Mnoho klanov by zacalo hrat spolu za firmu a nie posielat si nezmyselne Wary ...
    Hra by konecne bola "Akcna" a nie "farmarska" ako to je doteraz...
    Celu hru by si hraci skor pochvalovali ako nadavali na nu ...


    Neg.pre Hraca - Hrac bude mat opravy len na kupon alebo za 500uri ako to bolo pred par rokmy ... Hrac by musel lietat znova a znova cez vsetky mapy. kym by dosiel tam kam chcel.

    Poz. Pre BP - Isto viac penazi Aukcie a pld by zmyzlo a hraci by si viac kupovali uridium a lode cez banking.
    spokojnost hracov
    OBROVSKY narast hracov prislo by mnoho starych lovcov a hracov z celeho orbitu ;)


    Neg. pre BP - no programovanie .. Ale ak to bp ma niekde zalohovane nebude to taky problem .. ;)
    Mozno par hracov by nadavalo ze nemoze preletiet cez male mapy ale to uz je od hracov nie od BP.


    Dakujem a pardon za viac navrhov do kopy ale na fb mi pisalo hrozne vela ludi do chatu ze to tam mam pridat ... snad to prejde Dakujem
    Kadet Cz2 !!!


    Snad mi to nezmazete kvoli viac navrhom ... Ak ano dajte mi rovno aj ban na den .. podla mna to tu isto hodi iny hrac ..

    A pisat 30 prispevkov pod seba fakt nam zmysel vsetko je zahrnute v jednom ( suvisi to z pvp)
     
  2. A este prosim admina,spravcu aby doplnil do hlasovania Ano ale nie vsetko do (komentu pod prispevok co ano)

    dakujem snad tam nebude za minutu lock kvoli pripevkom ale vsetko suvisi z PVP ... A pisat 100 prispevkov by nebolo rozumne ale ak to fakt treba napisem vam 50 prispevkov pod seba :) dakujem
     
  3. ČTĚTE: Než přidáte nový návrh!
    Četl jsi to vůbec? Máš tu více návrhů najednou a můžeš dát maximálně 1 návrh za týden.
    Za chvilku tu opravdu bude: "Nesplňuje pravidla => LOCK" a možná taky ban na den.
     
  4. Tak bude .. Uvidis ako sa ktomu zas postavia hraci uz len k minulemu Locku mi na fb pisalo par hracov o tom ze ci to malo zmysel dat lock ..
     
  5. pořád že ti někdo píše na FB-pročpak nenapíšou sem svuj názor ?

    a k návrhu jak jsem psal-- stále jen něco omezovat..stím moc neprojdeš
     
  6. Uvidime no :) Psal ci nepsal jeden nazor neni za milion :) uvidime ako sa to udrzi ak to tu admini a ine mozne aj nemozne osobnosti nehaju :)
     
  7. MartyCZ2

    MartyCZ2 User

    Pokud si myslíš, že by BP zrušilo pld a skokana, aukce vrátilo ke starému systému tak jsi pěkně naivní. Ale na druhou stranu skylab, opravy a "odměny pro nováčky" nejsou až zas tak špatný nápad.
     
  8. Skokana si myslim ze by zrusilo aukcie asi nie ;)
    Ale tak uvidi sa podla ohlasu :)
     
  9. No, ty bonusy pro nováčky. Je fakt, že zrovna dneska jsem lítala s nováčkem, co si hned první den koupil leonova a to prý ještě byl v nějaké slevě. Tak jsem zavzpomínala 4 roky zpět, kdy jsem já měla leonova... No, už si to nepamatuji, ale stálo mně to aspoň tři kýble nervů a nějaký ten měsíc hraní, než se ho podařilo vydražit. O 500U na věčné opravy ani nemluvím. Sice dmg za ty roky vzrostla, elitní hráči mají více možností, jak vytunit svou loď, ale copak kdysi dávno měl phoenix nebo liberator větší šanci přeletět mapu, než dnes? Nemyslím si, sundali mně na pár ran i tak. Kdysi byl problém přeletět ze základny k prvnímu portu, natož dál. Prostě, ochrana nováčků - ok, nějaké bonusy - ok, ale tohle je, myslím si, přehnané.
     
    *¤Ma3sTrO_!$_BaCk¤* tohle ocenil(a).
  10. Belgam

    Belgam Guest

    Jeden navrh jedna vec a ne v jednom navrhu spoustu veci.

    LOCK
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.