radiační zóna v bráně :D

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Noutrack, 15/4/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Bylo by fajn kdyby radička poškozovala NPC ?!

  1. ano

    32.5%
  2. ne

    67.5%
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Noutrack

    Noutrack User

    Milá komunito co tak ráda flákáte hru..
    Jistě už mnozí z vás zažili tu hroznou chvilku v bráně kdy je za váma horda VK(či jiný humus), táhnete je šikmo dolů či nahoru a snažíte se ustřílet ten 1 target který vám jak naschvál letí pak s milimetrem na opačnou stranu mapy.. DO oné radiační zóny která NPC nepoškozuje, to není fér. milý programátoři by si mohli trošku pohrát a zařídit ať si toho červeneho výstražného poblikávání užijí trochu taky následním puknutím.. výhody ? nebudu muset tak otravně letět pro to npc přes celou mapu, ušetřím si čas, usměv na tváři jak letí npc do rohu kde puknea rozhdoně to bude svým způsobem aj lehčí pro slabší hráče co trpí hodiny v bráně. díky
     
  2. miki.no1

    miki.no1 User

    A bol by si spokojny aj keby si zanho nedostal nasledne odmenu ako sa to stava pri hracoch co radsej ujdu do radiacky len aby si ty nemal zostrel a potom zaneho nic nemas ?
     
    jaritko tohle ocenil(a).
  3. -baghira2-

    -baghira2- User

    Nemiešaj jablká s tehlami. Noutrack má pravdu, čo sa týka ohľadom npc.
    Na druhej strane neraz som si vybral radiačku ako zostrel od nepriateľského hráča, ak už som nemal na výber.

    A úprimne, ruku na srdce; vôbec to nie je to isté.

    P.S.:
    Rozhodne slabší hráči by to ocenili.
    Nakoľko by sa nemuseli s každým npc v bráne paprať.

    Čo tam po odmene, hlavne že v bráne bude o jedno alebo o niekoľko npc menej.
    A to je dosť rozhodujúce. Za mňa rozhodne ÁNO.
     
  4. A celú bránu hotovú rovno po jej zložení by ste nechceli? Prípadne ani by ste ju nemuseli skladať a len by prišla odmena? Naozaj nie?
    Už keď zaviedli peta a kamikadze mechanizmus, sa z brán stalo pre väčšinu $$$ hráčov len čakanie na cooldown a týmto by to bola už úplná fraška.
    Maxnúť hp s citadelou/aegisom/solace a potiahnuť všetky npc do radiačky, prípadne prémioví hráči hodia pár krát kamikadze a všetky npc uletia zdochnúť niekam do rohu - to je to čo by ste tým dosiahli.
    Že npc v bráne zaparkujú s minimom hp a plným štítom v opačnom rohu, je len (bez urážky) vaša nešikovnosť a ich "posledný útek" je niečo nad čím musí hráč premýšľať - a to je tu očividne problém.

    Doženiem ho cestou?
    Preletím cez húf VK v gamme, aby som ho dohnal?
    Alebo ho nechám ujsť a dostrelím s motýľom?
    ...
    Ďalší z rady pokusov, ako sa leniví ľudia pokúšajú zjednodušiť si "hru".
     
    [flav], Radka997 a jaritko tohle ocenili.
  5. -baghira2-

    -baghira2- User

    Aká lenivosť? Pýtam sa?
    Mojej Pusatke v rýchlosti 588 ešte ani raz neušlo npc z GG do rohu a do radiačky.
    Na rozdiel od Teba myslím aj na tých, čo nie sú až takí úspešní.
    Vidím, že dokážeš myslieť tak, maximálne len na seba. Čo je očividne len Tebe na škodu.
     
    SSCUltimateAero tohle ocenil(a).
  6. Mamina71

    Mamina71 User

    Noutracku, tohle je přece normální chování NPC, na jakékoliv mapě začne od tebe utíkat, když mu zbývá minimum HP. A v bráně je to stejné. Tak proč to měnit ?
    Takto jak to je, to je v pohodě. Pamatuji si svoji první bránu když jsem dělal, neměl jsem žádnou LF4, 8 irisek a brány s tím šlo dělat. Dnes jsou schopni stejnou výbavu mít noví hráči za pár týdnů hraní. Proč jim to dále ulehčovat ? Každý se naučí, pokud chce.
    Za mně hlasuji NE.
     
    jaritko, ChuckNorris a -*-*-*-*-*-*- tohle ocenili.
  7. smoki170

    smoki170 User

    zdar hele dobrej nápad ale zase je to taková jak bych to řekl mm tradice jelikož každý video na yt které je ohledně do a bran má radiačku každá mapa a brány by neměli bejt vyjímkou.Promiň ale za mně NE
     
  8. Selendix

    Selendix User

    to by jsi pak utíkal před NPC, prolítával radiačkou, opravoval, prolítával radiačkou, která by je poškozovala, tak dlouho až by je to zabilo.
    Tak že brány bez jediného výstřelu :D
     
  9. Noutrack

    Noutrack User

    To byl příspěvek jen tak ze srandy udělaný ale i tak dík za názory :D .. bohužel lenivý hráč nejsem jak si vymyslel tu tam nahoře, pár tisíc bran už mám :D ale bohužel ne každý flax co začne a hned se cpe na xxx hodin do brány nemá toho motýla nebo kamku atd jak si myslíš chucku atd.. :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  10. coolmen

    coolmen User

    No já si teda reguluju sám kam poletí npc,do jakého rohu v GG.Za mě ne.
     
  11. Borat

    Borat User

    Tak bohužiaľ tento návrh by neprešiel a dôvody už napísali hráči.

    Takže ďalej už tu nemá zmysel diskutovať o tomto návrhu.

    Lock.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.