rady pre (ne)začiatočníka

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem .ĹoĹ., 8/4/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. .ĹoĹ.

    .ĹoĹ. User

    ahojte , chcel by som poprosiť skúsených hráčov , či by mohli poskytnúť nejaké rady pre človeka , ktrorý kedysi hrával a teraz (vdaka korona situácii :D) po dlhšej dobe zase začal. Mám taký ten základný účet, lvl 16,full LF3 asi 10 LF4, iris, bo2, pet lvl8, nejaké mechanizmy. Mám pridelených 13 bodov výzkumu.
    Čo sa týka lodí, mám teda goliatha,vegu, aegisku a klasické menšie lode. Mám všetky tie klasické designy + centaur, čiže okrem skill designov. Mám spravenú alfu, a zetu skoro poskladanú (ešte 4 dielky) . Formácie stíhačiek mám len kreditové.
    Chcel by som teda vedieť čím mám začať alebo na čo si prípadne dávať pozor , veľa sa totižto v hre zmenilo.
    Za rady vopred Ďakujem :)
     
  2. Gurmán

    Gurmán User

    ahoj, hraju s přestávkama od roku 2009 a myslím, že mám poměrně dobře zmáknuté herní mechanismy - investice času/peněz/dosažená výbava.

    1) Nevím, jaké máš finanční možnosti, ale mít premium a slevu je fajn. Slevu můžeš koupit třeba jen 1x za pár týdnů a dělat brány, utratit našetřené uridium. To už je na tobě a záleží na tom, co tomu chceš obětovat. Pokud nejsi zbohatlík, nekupuj uridium - nevyplatí se, je extrémně drahé, za roky na uridium dopadla solidní inflace a ceny v obchodě jsou stále stejné (stejně šíleně vysoké).

    2) Osobně doporučuji dělat zety v neděli za dvojnásobnou odměnu - z toho se odrazíš ke zlepšení. Je za ni 100 logdisků (profil pilota) a 50 klíčů k bednám (sbírat o akci na zeus) - tak si zlevníš apis a zeus a následně je koupit. Rozhodně neklikej žádné jiné brány, nevyplatí se ti. Zeta dává i dost munice, všeobecně je podle mě nejlepší brána, pokud nemáš velmi kvalitní výbavu.

    3) V té době budeš asi full havoc, ale pokračoval bych v zetách, protože logdisky (profil pilota) a klíče bych šetřil na prometheus lasery. Farmil bych Blacklight mapy - přístup z x-8 na rinusk a vyráběl prometheus.

    Podle toho, jak se ti bude dařit vydělávat uridum, doporučuji koupit formaci vrtačka, velmi ti pomůže při vydělávání :)

    To jen tak v rychlosti a ve stručnosti. Pokud bys měl zájem o víc detailů, klidně se zeptej.

    Pevné nervy a spoustu zábavy :)
     
  3. .ĹoĹ.

    .ĹoĹ. User

    Gurmán Ďakujem ti velmi pekne , chcel by som sa ešte spýtať že či sa mi teda neoplatí dokončiť full LF4 a spraviť aj herkulesy.
    A tiež že či sa spartany oplatia .
     
  4. Gurmán

    Gurmán User

    LF4 padají z beden, myslím, že bys jich měl pár získat během toho, co budeš zlevňovat apis a zeus + pokud se budeš přihlašovat, budeš je dostávat z kalendáře (i ty vylepšené) :) Takže v podstatě LF4 bych neřešil, ty přijdou samy z beden a kalendáře.

    Co se týče herkulů a potom spartanů, určitě ano, jdi po nich. Ale to je běh na dlouhou trať. Herkuly jsou drahé, spartany ještě dražší a havoky do jisté míry prozatím stačí. S tím, jak se bude vyvíjet tvůj účet, rozhodně pak můžeš jít na kappy a získat herkuly :) Uvidíš podle situace, jak ti to půjde.

    Herkuly jsou spíše nadstandard, na vydělávání je stejně moc nepoužiješ. Spartany jsou potřeba, ale tam je nutno získat o mnoho víc, takže bych šel postupně.

    Je to můj názor, třeba ti někdo jiný poradí něco jiného, neříkám, že mé rady jsou správné. A samozřejmě hlavně nezapomeň, že je to hra - má tě to bavit, nemá to být povinnost a otrava :) Potom by to nemělo smysl :)

    Co se týče těch zet, mám všechno full, jen nemám prometheus lasery a tak stále točím zety - opravdu je to super brána, získávám díky ní další logdisky na profil pilota a potřebné klíče, munice dává solidně. Ale jak říkám, strategií jak hrát hru je mnoho a třeba ti jiní uživatelé poradí něco jiného a lepšího :)

    Poslední věc, pokud bys chtěl, můžu ti občas pomoci vydělávat či s nějakými úkoly, hraju na GE2 tuším? :D (zkrátka sloučené cz servery)
     
  5. .ĹoĹ.

    .ĹoĹ. User

  6. xmens

    xmens User

    To je otázka k čomu máš lahší prístup : to znamená co je pro tebe lehší - protože spartan postavíš z komponentu : havoc + herkul a jen získaní herkula potrebuješ udelat cca 20 káp pokud máš štestí.
    Spartan je trochen lepší , ale zas ne tak moc - záleži jestli tvoj čas v hre je jen na NPC - tak spartan nepotrebuješ ani iné formácie stíhaček.
    Když hráš na získavani urka.
    Ale až dosáhneš fullku stejne nejakej ten rok, dva budeš stejne dávat jen NPC dál:)
    Pak už hráči hrají viceméne jen o čest- pro body v ranku ...

    Celkovo táto hra postráda zmysel , vyváženosť , zábavu a fer play - proto dávat ti rady co a jak nem moc význam .
    ale jednu ti dám : zožen si kámoša + druhého a toč low mapu - to je jediný spôsob ako zarobiť ako tak na výbavu a XP -PET.
    Na mapách to síce ide tiež, ale v bráne máš aspoň kľud a spústu času - ked DO ide :) ...
     
  7. .ĹoĹ.

    .ĹoĹ. User

    menší update:) : začal som pracovať na havococh, už sa mi podarilo získať 2
    Ďakujem všetkým za rady , možete toto vlákno uzavrieť.
    Ďakujem
     
  8. Forkys

    Forkys User

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.