Rady pro nováčky

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem ĐΛЯŦH-SIĐIØUS-LØЯИΣ, 20/5/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. *RimmerH*

    *RimmerH* User

    O Havocu vím, že přidává bonus až když jsou všechny obsazené v letounech a Herkul dává bonus každámu letounu, při plném obsazení ještě přidá bonus na životy. Pokud jsou letony full havoc a herkul tak by měli být modré ?
    Jak je to když mám obsazené letouny (9) z části 4Herkul a 5Havoc a padl mi další Havoc. V letounech není další slot, to zůstává neobsazen v hangáru ?
     
  2. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    *SATKO* Uváděl jsem to je jako příklad "zaručených rad" kolujících na chatu?!
    Ps: Budeš se divit, vzal jsem si jiný trenky a v loterii jsem vyhrál F4 :):):)
     
    Naposledy upraveno: 21/5/15
    baty77 tohle ocenil(a).
  3. *SATKO*

    *SATKO* User

    *Firefox1* v poho. nechcel som sa Ťa dotknúť
    Tie trenky ba si mohol požičať !!
    ---------------
    baty77 svojím príspevkom o pravopise si mieril na koho ?
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 21/5/15
  4. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    *SATKO* multipost spojený a body, na fóru jsi už myslím dostatečně dlouho aby jsi věděl jak funguje tlačítko Upravit.
     
  5. *SATKO*

    *SATKO* User

    =Marvin= prepáč nejako som to zblbol - rýchla ruka už sa to nebude opakovať
     
  6. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    *SATKO* Ještě k tomu střídání lodí v bráně :
    Myslel jsem to tak, že jestli to není na újmu v získání dezignu, ne jako větší šancena získání.
    Například jsem tu kdysi četl od moderátora, že při používání kami nemusíš dostat odměnu z brány.
    Já osobně jsem smažil Devouera singulárkou a 2x dezign nepadl (možná náhoda) už to nedělám
    a padaj častěji. Zrovna dnes Havoc :) a v těch trenkách jupíííí
     
  7. *SATKO*

    *SATKO* User

    *Firefox1* o.k. už chápem - na tie trenky daj bacha sú super
     
  8. Filthy16 díky že souhlasíš já jen předávám co jsem se zatím naučil jinde. A co mě někdy naučili hráči na CZ serverech.
    Jen mě někdy vytočí to, že hráči se přidají na server třebas cz a neví co a jak dělat. Tak proč jim tady nepomoct.
    Od toto tady to fórum je aby se zde pomohlo když má někdo problém..
    -----
    Filthy16 řeknu ti to takhle proč by zbytek hráčů pomáhalo ostatním? Když těm ostatním co teď hrají nikdo neporadil.
    nemají důvod a jen jim vadí, že se o to někdo pokouší.
    Ano tyto rady jsou trošku slabé ale na tom začátku se hodí.
    ------
    Tady další rada o které jsem mluvil.
    Najděte si klan který by mohl mít bitevní stanici zde se dají prodávat zdroje.
    Je to rozdíl místo na základních mapách 3-1 nebo 5-2
    Opět záleží kolik má hráč nahrané cti.


    Nechci slyšet že stanice na level 1 je nic.



    fff[​IMG]
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 21/5/15
  9. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    ĐΛЯŦH-SIĐIØUS-LØЯИΣ forum neni chat, pokud na tvuj prispevek nikdo nereagoval, pouzij tlacitko Upravit k doplneni prvniho postu. Multipost spojeny, doporucuji poradne procist pravidla fora, priste uz to bude i s body.
     
  10. *RimmerH*

    *RimmerH* User

    Jak je to když mám obsazené letouny (9) z části 4Herkul a 5Havoc a padl mi další Havoc. V letounech není další slot, to zůstává neobsazen v hangáru ? Ví někdo ?
     
  11. Kubino

    Kubino Guest

    Havoc-y sa oplatia len ak ich máš všetky, inak nemáš bonus (ak máš 9 dronov tak 9 havockov) takže si tam radšej dovtedy nechaj tie herkuly.

    Inak to funguje tak, že normálne jeden design vyberieš a vložíš druhý.
     
    baty77 tohle ocenil(a).
  12. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    Kubino tak to celkem chápu, ale nevím jak to funguje když budu mít někdy například full havoky a 4 herkuly
    a nebo full havoky i herkuly.
     
  13. Koukej designy na letouny jsou jako jakékoliv jiné vybavení, tzn. máš například 9 letounů, 4 Havocy a 5 Herculů. Tak prostě nasadíš na každý letoun jeden.Když máš 9 Havoců a 9 Herkulů, tak můžeš furt nasadit 4/5 nebo na všechny Herkuly nebo jakoukoliv jinou kombinaci, ale maximálně můžeš dát vždycky jen 1 design na jeden letoun. Ty designy co nenasadíš máš jako normální předmět v inventáři.
     
  14. Kubino

    Kubino Guest

    Ak budeš mať full havoky a full herkuly budeš sa musieť rozhodnúť či chceš bonus do DMG (nasadíš havocky) alebo bonus do štítu a HP (nasadíš herkuly). Oba naraz nemôžeš mať.

    Ako som povedal, dokedy nemáš niečo full oplatí sa vždy mať v stíhačkách všetky dostupné Herkuly pretože tie dávajú bonus do štítov okamžite. Havoc ti dá akýkoľvek bonus až keď budeš mať toľko havockov, koľko máš stíhačiek.
     
  15. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    Aha tak to je,
    no já jsem někde kdysi četl, že když máš full Havoc a full Herkul, tak ti letouny zmodraj a máš oba bonusy dmg i životy ?!
    Tak to je blbost :(
    Proto jsem to zkoumal, jak je to proveditelné, když tam na to není slot v letounech.
     
  16. Polas

    Polas User

    jen dodám že můžeš mít v každé konfiguraci něco jiného v útočné havoci a v obranné herkuli.
     
  17. Kubino

    Kubino Guest

    Tak to je len výmysel hráčov :)
     
  18. =Marvin= díky za upozornění dám si na to příště pozor.
    Otázka nevadí že jsem to sem dal jak mám stanici? je to jen menší rada pro hráče co chtějí kredity
     
  19. ĐΛЯŦH-SIĐIØUS-LØЯИΣ proč se pořád ptáš jestli něco vadí nebo ne? Pokud si nejsi jistý, tak si přečti pravidla.

    Uvažuj logicky, proč by měl vadit obrázek tvojí bitevní stanice?
     
    baty77 tohle ocenil(a).
  20. *SATKO*

    *SATKO* User

    *Firefox1* ešte jedna možnosť využitia:1 kofigurácia je útočná - full Havoc , 2 konfiguracia je obranna - full Hercules alebo kolko ich máš
    Polas prepač,prehliadol som tvoj prispevok- presna ako si napísal
     
    Naposledy upraveno: 22/5/15
    baty77 tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.