Rafinerie Sepromu

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Pucikocour, 4/8/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Pucikocour

    Pucikocour User

    Ahojky,
    milí poradci, nový technický problém - může mi sakra někdo vysvětlit co se zde děje?
    Napřed mi trpaslík odnáší každý den půlku skladu, což se vyřešilo, ale příjdu a rafinerie sepromu stojí. Chápu, když nemám suroviny, ale já jich mám plné sklady. A podle množství co to nevyrobilo to stálo cca 3,5 hodiny.
    Vypnul jsem, dal F5, zapnul a opět F5 a jelo to. Dal jsem F5 a nejelo to. Další F5 a zas to jelo.
    Za normálních okolností, když ten krám jede jak má, je schopen vyrobil 3500 sepromu za 24 hodin, jo mám to na 17 lvl., ale mě to tak stačí. Jako nemám čas během dne sem chodit a zjišťovat zda ten krám (rafinerie sepromu) jede nebo nejede. Nemůžete s tím něco udělat aby to jelo jak má?
    Screen mám, kdyby byl třeba.
    Hezký den od protivného, ale i zvědavého kocoura
     
  2. Máš v skylabu dostatečnou zásobu promeria? Hod sem screen, takhle ti těžko někdo paradí, pokud ti někdo z adminů nekoukne na účet.
     
    Naposledy upraveno: 4/8/17
  3. Sentiero

    Sentiero User

    Tak jsem to zkusila a když zmáčknu F5 tak se mi celý skylab zastaví. Nevypne se, ale zastaví se. Jakoby došly suroviny a nic se nevyrábí, ikdyž suroviny mám. Začne vyrábět až když aktualizuji stránku myší. Zvlaštní...

    Když aktualizuješ přes myš, tak se ti skylab taky zastaví? Je totiž dost možný, že když jsi byl ve skylabu posledně, tak jsi zmáčkl F5 a tím jsi ho zastavil a už jsi ho nerozjel.

    Jinak screen by se hodil, jak psal Miloš. Můžeš nám sem dát i solární modul ať vidíme, jestli tam máš dost energie.
     
  4. Karlos

    Karlos User

    Tak pro začátek bych nemačkal pořád dokola klávesu F5 když víš,že je to pravděpodobný důvod nefunkčnosti skylabu.Za další by bylo dobré do postu napsat nějaké informace podle kterých tě půjde identifikovat : server na kterém hraješ,od kdy na svém účtu chybu pozoruješ ( jak dlouho trvá) a své ID a pokud máš ve hře jiný nick než po kterým píšeš tak samořejmě i nick který máš ve hře.

    Díky Karlos
     
  5. Pucikocour

    Pucikocour User

    CZ1, ID:60249437a Pucikocour jsem stále.
    On stál i Prometid, tam je rozdíl 1539, i když to je vždy stejné s dolním číslem.
    A co se týká toho "blbnutí" od soboty mě nějaký mizera trpaslík každý den zmenšil sklad o 2000 díky tomu, že mi odnes do skladu Cargo Compressor, ale to se vyřešilo.
    Navíc i když to sem nepatří - mám rychlost netu 3Mb (bez smíchu prosím), normál to jede tak akorát, ale včera jsem stahoval hru a tady se to zrychlilo tak o 50%, což logicky je blbost, neboť když jsem dřív stahoval, tak jsem po mapě cestoval přískoky.
    Jinak ten seprom dělá přesně to, co popisuje Sentiero. :rolleyes:
    Já ze skylabu posílám jen seprom, jinak tam jako kocour nic nehledám. Krystaly nežeru a nic jiného zajímavého tam není:mad:

    Koukl jsem na ten Prometid - ačkoliv se vyrábí jak o život, tak to číslo 997.164 se nemění, ačkoliv vyrábím 19020 a za 80 minut co jsem zde se to číslo nehlo. Divné
     
    Naposledy upraveno: 4/8/17
  6. Myslíš že by jsi sem mohl vložit printscreen jak to vypadá v tvém skylabu? Určitě by se z toho dalo odhadnout více než to jen popisovat, můžeš zapomínat na nějaký drobný detail který by šel z obrázku poznat.
     
  7. Pucikocour

    Pucikocour User

    V současné době mám 8968 v rafinérii a odesílal jsem seprom v době, kdy jsem to včera psal. Jelikož to vyrábí 304 za hodinu, myslím si že za hodinu, tak by za těch víc jak 24 hodin musel ten sklad být plný a ne že je tam co tam je. A sklad má velikost 9.079 jednotek.
    Kolektory vlevo jsou na 20 lvl, rafinerie vpravo jsou na 19 lvl, výrobní kapacita 376, Xeno modul na 20 lvl, jen rafinerie sepromu je na 17 lvl. 9.079-3.500=5579 za 27 hodin to vyrobí (304) = 8208 jednotek+5579....by ten sklad musel přetékat, ale on nemá ani co má mít.
     
  8. Karlos

    Karlos User

    Pucikocour můžeš sem prosím vložit ten screen skylabu?Nebo pokud ho máš na veřejném úložišti tak odkaz na něj.
     
  9. ZOHAN

    ZOHAN User

    Pucikocoure? Netuším, co přesně řešíš za problém, ale tvé údaje v tomto vlákně se nějak rozchází? Já mám rafinerii sepromu na lvl. 20 a vyrobí mi to pouze 189 ks za 1-nu hodinu, t.j. 4536 za 24 hodin? Spíše nám tu dej screen skladového modulu? Jak to tam vypadá a taky na jakém máš tyto moduly levlu/skladový a solární/ ? Nejlepší bude vyfotit celý skylab nebo poprosit kamaráda ve hře o radu?
     
  10. riversnake

    riversnake User

    Odkial si zobral ze to vyraba 304 sepromu za hodinu?
    Rafineria na seprom na lvl 20 vyraba za hodinu 189 sepromu ak sa nemylim.
     
  11. |Oromë|

    |Oromë| User

    Pucikocour Prave som bol na tvojom ucte a skylab vyzera uplne normalne.

    interstellar_camera.jpg

    Seprom ti nevyraba 304, cislo 304 je len ukazovatel spotreby pre solarny modul, vyraba ti 142 sepromu za hodinu.

    Skocil som tam cca o 15 minut po tejto fotke a seprom ti pribudol cca v nozstve 40, co je spravna hodnota.
     
  12. Pucikocour

    Pucikocour User

    Njn. páni poradci, jsem starý a senilní, to se hold stává. Když mě byly vysvětleny počty, v každém případě, když jsem tohle psal, bylo to s F5, jak jsem psal, jelo- nejelo.
    Poučení pro mne do budoucna . nebudu se ničemu divit a dál budu bohapustě žvanit na portě.
    Omlouvám se za zmatek - místo sypání si popela na hlavu, otevřu popelnici a skočím tam celý. Doufám, že mě brzy vyvezou.
    Hezký den
     
    HEROBRINE tohle ocenil(a).
  13. Sentiero

    Sentiero User

    Pucikocour poučení do budoucna je, abys ve skylabu nepoužíval F5 ;)

    P.S. Nikam neskákej, to by pak naše rady přišly nazmar :cool:
     
    Pucikocour a -baghira2- tohle ocenili.
  14. Pucikocour

    Pucikocour User

    Ahojky poradci,
    ještě jednou se moc omlouvám. Měl jsem nějaké problémy v reále a nějak se mi vypnul mozek, což se mi často nestává. Pro jistotu se již na nic nebudu ptát, I doma to mám zakázané, hahaha.
    Přeji Vám všem hezký zbytek prázdnin
     
  15. svi1

    svi1 User

    Pucikocour a proč by ses neptal? Píšeš tak, že se to dá číst, "neblábolíš" nesmysly ... Jen když Tě někdo požádá o doložení screenu, nebo jiné relevantní záležitosti, tak to dodej nebo napiš, že nevíš jak a je to. Nikdo tady nikdy nikomu hlavu neurval, když se hráč slušně zeptal. Naopak, pokud se ptáš slušně a máš za sebou "trpaslíky", tak Ti tady rádi pomohou :)
    Peknou hru, čistou hlavu a hlavně ty trpaslíky ... :)
     
  16. Pucikocour

    Pucikocour User

    Svi1 já jsem starý (56), líný a ukecaný kocour a zdejší poradci mi pomohli s mizernými trpaslíky co mi stěhovali Cargo Compressor den co den do skladu. Tady, u tohodle dotazu jsem byl lehce pomýlený, naštěstí mi to prošlo i díky tomu, že jsem si nasypal popel na šešuli a vypadal jako hodně použitá prachovka.
    Budete mít ode mne přátelé ale brzy pokoj, panička našla údajně růžovky, i když vypadají jako muchomůrka šedivá a budou k večeři. Zcepením a budu už jen jako ledviňák.
    Přeji Vám krásný den
    PS: A ten čumák jsem opravdu já
     
    Naposledy upraveno: 8/8/17
    Sentiero, svi1 a Warden tohle ocenili.
  17. Warden

    Warden User

    Předpokládám, že co se týká skylabu, bylo již vše vyřešeno, takže si dovolím téma uzavřít.

    LOCK
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.