raketa a palba

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem ☜☆HU☆RY☆☞, 31/3/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. ahojte chcel by som sa spytat ci je možne byt v tlupe asi 12 hracou z toho 6 hracou rôzneho pôvodu EIC MMO a som len raketu vystrelil po vojne co mame na G4 LEON a ty 6ti začali hneď v tej sekunde palit po mne ???:D Dakujem za vysvetlenie ak to je nemozne tak prosim nahlasit LEON a SK klan G4 ďakujem ta hra sa už nedá hrat normálne ach :0
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  2. -baghira2-

    -baghira2- User

    O tom je dosť horúca diskusia aj v inom vlákne:
    diskusia-demanerove-valecne-pouto

    Tie klany LEON a SK sa chovajú rozpínačne a zaberajú demanery výlučne len pre seba.
    A to čo dorábajú ostatným klanom / hráčom, to vôbec nemá období. Takúto nehoráznu arogantnosť by mali
    jednoznačne potrestať, tým najhorším možným trestom v tejto hre.

    Zostreľujú hocikoho zlomyseľným spôsobom aj keď je od demanera ďaleko a permanentne prebíjajú všetky hodinové aukcie.

    P.S.: Jednoznačne s Tebou Súhlasím. Máš môj obdiv, že sa vieš, voči ním postaviť čelom.
    Táto hra na GE4 ide jednoznačne, cestovným lístkom & priamym smerom do hrobu.

    Je to priame KO, výsmech a posledný klinec do rakve darku, akým sme ho kedysi poznali.
     
    Naposledy upraveno: 31/3/18
  3. Borat

    Borat User

    Ak ťa viacej hráčov naklikne tak len čakajú kedy vystreliš ;) Nieje to nič nezvyčajne a túto vec robia hráči aj tam kde hrám ja a najmä na tých čo sa skrývajú do davu a potom hrdinský strieľajú.
     
  4. Borat : je vidět, že jsou Velikonoční Svátky, mám a držím smutek, ale děkuji , rozesmál jsi mne:D
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. Arya

    Arya User

    Dotaz zodpovězen, téma uzamknuto.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.