Raketomet a rakety

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem *_White-Tiger_*, 11/2/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. ahoj neviem prečo ale vôbec mi nenabíja automaticky rakety a ani nevypúšťa mám dostatok rakiet aby to šlo ale proste nejde to a dosť ma to mrzí kedže robím epsilon-je to o moc zdlhavejšie

    [​IMG]56813598
    CZ1
     
  2. Korben

    Korben User

    Jak použít raketomet:

    [​IMG]
    1. Otevření ikony s raketami
    2. Výběr typu raket, které se mají nabíjet
    3. Kliknutím na raketomet se začne nabíjet (Začnou se zabarvovat jednotlivé komory raketometu). Dalším kliknutím se rakety odpálí. Toto pak stále dokola.



    -----------------


    Případně lze celý proces zautomatizovat pomocí Raketometového CPU umístěném v Extra. Aktivace/deaktivace pak probíhá přímo v herním okně.

    [​IMG] ------------------------------------------

    Munice do raketometu:
    ECO-1O-Raketa
    Hellstorm
    UBR-100-Raketa
    SAR-01
    SAR-02

    Raketomet mám v lodi a stejně jím nejde střílet. Co dělám špatně?
    Tvůj problém je v tom, že raketomet máš vložen jen v jedné konfiguraci a momentálně létáš na konfiguraci bez raketometu. Doporučuje se, mít raketomet v obou konfiguracích, ale záleží pouze na tobě.
    Pokud nemáš vložen raketomet v lodi v konfiguraci, na které momentálně létáš, tak ikona raketometu vypadá takto:

    [​IMG]
     
    gumak a Awarded13 tohle ocenili.
  3. díki Korben jasné zabudol som si ho aktivovať totiž prvý krát v živote som si ho minule vypol som si neuvedimil že aj zapnúť treba :D díki :D
     
  4. Korben

    Korben User

    Nieje za čo.

    Zodpovedané, uzavreté, LOCK.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.