Rakety v PVP

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem vojtani, 15/8/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. vojtani

    vojtani User

    Zdravím, zajímalo by mě hlavně jak je to s raketami v PVP. Jde konkrétně o nastavení techcentra a profilu pilota. Má otázka tedy zní vyplatí se používat rakety v PVP? PLT3030 mají poměrně nízký DMG a je k nim potřeba Přesnost raket z techcentra aby se člověk vůbec trefil. Kdybych ale v PVP rakety vůbec nepoužíval mohl bych mít v tech centru Štít, robota a přenos energie. Dále by mě taky zajímal nějaký slušný profil pilota vypracoval jsem toto a zdá se mi ideální.
    [​IMG]
    Tady je ještě jeden kdyby mě někdo náhodou přesvědčil že rakety jsou užitečné.
    [​IMG]
    Tu čest bych tam velice rád jelikož rank pro mě velmi znamená. :D
     
  2. Sentiero

    Sentiero User

    No, užitečné... Raketový výzkum ti zvýší dmg raket asi o 1500, takže on to zase takový rozdíl není. Spíš se řiď tím, co využiješ víc. Pokud miny používáš opravdu často, tak zvol ty, v opačným případě by byly lepší rakety. Ty štíty z tech centra to zase není takový zázrak. Je fakt, že když použiješ robota v kombinaci se štíty, tak ti to v boji pomůže víc. Ale spíš než štítů, je škoda těch 5 SB, pokud by byly u schopnosti, kterou nevyužíváš.

    Jinak tu máme téma Diskuze-profil pilota ;)
     
    -baghira2- a Korben tohle ocenili.
  3. vojtani

    vojtani User

    A co by teda bylo v boji užitečnější mít štít a nebo přesnost raket abych mohl pálit PLT3030?(Předpokládám že bez přesnosti jsou PLT3030 nepoužitelné, protože se člověk prostě netrefí) Miny sice používám, ale kdybych měl místo nich vyskoumané rakety tak mi to taky srdce neutrhne.
     
  4. Borat

    Borat User

    Ahoj,

    Ja mám profil pilota napríklad vytvorený takto. Osobne rakety ani nedávam keďže v tech mám robota, prenos a rakety. Myslím, že do profilu pilota rakety je dávať zbytočné. Jedine čo mám je väčší dmg rakiet o 15%. Akurát si dorobim míny a bude všetko super.

    Bez názvu.png
     
  5. Štít v hi-techu se už dnes nevyplatí mít, když je formace kruh, člověk toho štítů má poměrně hodně vždy. Ideální je tam mít robota, přesnost raket a přenos energie.
     
  6. Warden

    Warden User

    -baghira2- tohle ocenil(a).
  7. vojtani

    vojtani User

    Ale ono zase 75k štítů není zas tak moc a s premkem dokážou rakety nadělat pěknou neplechu.Navíc diminishera jsem už dlouho na mapě nepotkal.A nebo ještě jedna možnost v tech centru stavět štít a používat PLT2021.
     
  8. Sentiero

    Sentiero User

    vojtani Osobně považuju za užitečnější přesnost raket než štít. Váháš kvůli štítu z techu? Protože ono 75000 štítů tě nevytrhne, při dnešním dmg a všech těch schopnostech. Co se týče boje, tak tam určitě využiješ víc rakety, takže přesnost z techu se vyplatí. A pokud miny nepoužíváš extra často, tak je zbytečný se na zaměřovat.
     
    Naposledy upraveno: 16/8/17
  9. Bohužel, v dnešní době jsou rakety nedílnou součástí hry a s přesnosti raket v tech centru i stálým DMG dealerem na rozdíl od samotných laserů, u kterých je velká pravděpodobnost, že v ten nejhorší okamžik minou :D Ne jednou mě přesnost raket zachránila, neboť DMG 15 000 každou raketou není zrovna zanedbatelné a rozhodně například při vs raketami dáš přes půl milionu DMG a to nemluvím o boji proti spectrumu, který má bohužel v oblibě spousta hráčů, nebo boji se spektrumem, kdy s formací klín ještě zvětšuješ svoji výhodu proti oponentovi. Za mě je tedy rozhodně v techách výhodná kombinace robot, přenos a přesnost raket a co se týká profilu pilota pokud většinu uridia vyděláváš na NPC tvůj profil by mohl vypadat třeba nějak takhle:[​IMG]
     
    RedONE1 a vojtani tohle ocenili.
  10. vojtani

    vojtani User

    A co robotika? Hlavně by mě zajímalo jestli zvýší rychlost opravování i u bojových opravovacích robotů?
     
  11. U bojoveho robota to neplati
    A ja by som sa chcel spytat ze ci sa oplatia vyskumy na miny napr. Pri dd mo1 ktora vie znicit 45% hp ze ci sa to hodi pri pvp, pripadne ako vyuzit miny vdaka
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  12. vojtani

    vojtani User

    Miny se hodí hlavně při obraně stanice,nebo obminovat nepřátelský port, dále na spaceball (minou zničíš peta,odmaskuješ hráče, nebo ho jenom zpomalíš), ale v klasickém PVP už tolik užitečné nejsou jelikož je málo hráčků který ti do miny vletí.Při hromadném PVP jsou taky dobré, ale profil pilota na miny není nic bez čeho by ses neobešel.
     
    SSCUltimateAero tohle ocenil(a).
  13. Skoda ze pocas dominancie som nezrobil PP ns miny to by bola sranda na tych bojach:D ale teraz uz nist na tejto hre:rolleyes:
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  14. vojtani

    vojtani User

    Díky všem za tipy, téma mi pomohlo, můžete lock. :)
     
  15. Borat

    Borat User

    Zodpovedané.
    Lock.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.