Ranky jak blesk

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Legion!2!!, 3/3/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Legion!2!!

    Legion!2!! User

    Zdravim vsetkych pilotov... ak mi niekto vie odpovedat .. budem mu velmi vdacny :D .. DO hravam uz velmi dlho a len tak sa na nieco nepytam... ale teraz mi neda ... asi pred mesiacom som robil GG zeta... a tesil som sa hlavne kvoli rankom lebo som cakal ze (a aj sa tak stalo) jumpnem aspon o 1 celu hodnost..... bol som Serzant ... a dostal som sa na Sef Serzant... niekde do stredu medzi nizsou a vyššou hodnostou ... no asi pred 3 tyzdnami (myslim ze tak ... nesledoval som to presne) sa zrazu "potrebne rank pointy na vyssiu hodnost" zacali rapidne zvysovat... (ked hovorim rapidne... myslim o viac nez 1000 za noc....) co my pride zvlastne a este som to nevidel... (hram na GE7) a za 3-4 dni ma takymto pocinom degradovalo na hodnost Serzant.. a kedze nehravam cely den non stop nemam najmensiu sancu to dobehnut.... ked som bol Sef serzant... chybalo mi asi dalsich 15.000 do vyssej hodnosti.... no teraz mi chyba do hodnosti SEF serzant presne 6.262 bodov.... prosim o vysvetlenie... ako je mozne ze zrazu tie rank pointy rastu tak rapidne...??? (viem ako funguje ranking system... tzn. "1 kapitan na firmu 1 colonel( ci ako sa vola ta hned pod) 2 nizsi .. atd... a ze kazdy den hraci ziskavaju body a preto to ide hore... ale nechapem ako ze zrazu znicoho nic to ide tak velmi rapidne....
     
  2. -baghira2-

    -baghira2- User

    To isté na GE6. Vždy som sa tešil z hodnosti Dôstojník.
    Vleziem včera a div nenachádzam slova od zúrivosti, Dôstojník začiatočník.
    To čo má Prosím Vás znamenať. To poctivému hráčovi spadne ešte aj hodnosť?
    Aj napriek tomu, že každý deň sa svedomito prihlasuje? A niečo zostrelí?
    Toto nie je s kostolným poriadkom.
    Ešte ako tak, dnes ráno o pol šiestej, prepočítalo hodnosť späť na Dôstojníka.

    Otázka je však na mieste, ako to bude počas ďalších dní naďalej pokračovať?
    To budú odteraz trvať takéto nehorázne výkyvy? No Ďakujem pekne, tým znechutíte hráčov ešte viac.
     
    Naposledy upraveno: 3/3/17
    Alyctro tohle ocenil(a).
  3. Ħũŗĕį

    Ħũŗĕį User

    To sa stáva ja hrám na GE4 som poddôstojník a ranky sa dvíhajú o 3500 až 4500 za noc. Nič si z toho nerobím lebo ranky nic neznamenajú :D keď som to pred pol mesiacom zapol po pol roku klesol som z šéfa dôstojníka na seržanta juniora :D proste hrá veľa hráčov
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  4. leosacek

    leosacek User

    Heh noo jo, baghira nemohl chybět :). Vaše malý hodnosti a poklesy o 10k to je hruuza, to já měl 4 roky majora, a před 4 dnama jsem přišel na dark a major začátečník. Moje ranky 1,5 mega a na majora stačilo 1,1 mega, nyní potřebuju na majora 1,6 mega, což znamená, že to stouplo o 500k ... to není moc sranda. A co vím, nikdo moc silnej nepřešel do jiné firmy atd ... Tky bych chtěl vysvětlení. Server CZ2.
     
    **rozárka** tohle ocenil(a).
  5. Mám tú istú skúsenosť spred 2-3 dní. Náskok pred nižšou hodnosťou cca.20000 bodov a potom mi do pôvodnej hodnosti chýbalo 100000 bodov.Zo dňa na deň.Pritom v rebríčku som poskočil vyššie o cca. 15 miest .A že by pribudli hráči,to som si nevšimol. Na hodnosti až tak nebazírujem je to však zaujímavé.Server CZ3.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  6. presne to isté, pred dvoma dňami z kapitán na dôstojníka....a pritom teraz hram aktívne, par mesiacov cez zimu som mal pauzu a neklesol som.......zaujimave....
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  7. 123812

    123812 User

    Jo, to nic není - já měl jeden den 630k a po 2 nebo 3 dnech je to 810k, může mi někdo vysvětlit jak tolik hráčů během několika dnů udělali tolik desítek tisíc ranků ?

    PS: Bylo to přes týden ne o víkendu ...
     
    **rozárka** tohle ocenil(a).
  8. Je to velice jednoduché. Přes Vánoce ranky klesly, protože byla ta akce a bylo aktivních relativně hodně hráčů (i nových). Nové akce moc lidí nebavily tak klesl počet aktivních a teď se to projevuje... Odešlo víc nováčků než veteránů, takže hodnost stoupá a bude stoupat. Ti chytráci, kteří tuhle hru vyvíjí, to prostě neumí. Každej den tuhle hru baví míň a míň lidí a tohle je jeden z mnoha důsledků.
     
    **rozárka** a -baghira2- tohle ocenili.
  9. leosacek

    leosacek User

    Hele sorry, ale nemyslím, že 500k během 4 dnů je možný jen pro to, že nehrajou nováčci aktivně. Už tak dlouho se držela hodnost na 1,1 mega a teďka najednou 1,6, to bude v něčem jiným. Ale jako teoreticky by toto byla jedna z možných cest no, protože kdyby hodně slabých zrušilo ůčet, tak hodnosti jsou na % na serveru, takže by někdo ze silných musel ty slabý hodnosti zaplnit no .. Ale pochybuju, že 40% lidí teď zrušilo ůčty :)
     
    **rozárka** tohle ocenil(a).
  10. Je to okolo měsíce po akci banána, taky mohli zapnout účty těm zabanovaným.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  11. Stastnej

    Stastnej User

    Si stěžuješ 1000 za den, co takhle 800 000 za neděli...
     
    -baghira2- a Cruenta†Ultionem tohle ocenili.
  12. [flav]

    [flav] User

    ties pozeram narast a sialeny po dvoch tyznoch to skocilo z 5m na 6.3 na podplukovnika to uz nedava zmisel co boli nonstop dabl brani ci co
     
  13. [flav]

    [flav] User

    s tim stastim opatrne aj ja uz kapu robim iba kvoli cti nie kvoli herkulovi asi 8 kap nic ale racej sa ani nerozculujem
     
  14. *SATKO*

    *SATKO* User

    hraca na mape nerobia ranky,takže sú mi fuk-s tými herculmi je to pravda,nepadajú-tak čert s nimi
     
  15. smoki170

    smoki170 User

    se mi stalo taky mam seržanta a to jenom kvuli tomu že ranky mi stopli ze 61k na 71k a takhle to de dene
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  16. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    Legion!2!! ľudia platia, robia brány a lovia tým pádom ranky idu hore. Bežným hraním a strieľaním NPC to nemáš šancu dohnať pokiaľ tiež nezačneš loviť a robiť brány len tak v dnešnej dobe idu ranky hore čo je smutné ale s tým nič neurobíme.

    Máš ešte nejaké otázky?
     
  17. -baghira2-

    -baghira2- User

    Jessie máš pravdu. Rozhodne to ešte viac, znehodnocuje hodnosť.
     
  18. smoki170

    smoki170 User

    no můžem zapsat na seznam věcí které sou v do na nic (bohužel)
     
    **rozárka** a -baghira2- tohle ocenili.
  19. zdravím to je čo stými bodmi pred 2 týždnamy som mal 200 000 teraz mam 20 000 tak to už hej a lovím každý večer ved to stupa ako keby niekto ani nespal:eek:
     
    **rozárka** tohle ocenil(a).
  20. [flav]

    [flav] User

    oni ani nespia to je v tom compi idu nonstop neviem co si chcu dokazat a kontrola ....asi tak prisli nanovy bug tak preto
     
    Eρεβος*SK a -baghira2- tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.