rasizmus????

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem ☜☆HU☆RY☆☞, 20/2/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. dobry vecer vam prajem prosim vas mam tu taky problem s rasizmom na chat , hram tuto hru asi 3 roky mam fb a par ludi som prijal no ale sa niektori zmenili a teraz kazdemu vravia ze som cikan atd, ako mne to neva ze som:))) ale ak mi nekto nadava na chate do cikanou len za to ze som ho pukol par krat tak to je sila nie????:) dal som to aj na podporu , ale na 10x urazania na davky ze mi platia bieli ci co to tam pisal po 10x hej??:) som napisal toto ze gadzovia tiez u nas v dedine poberaju davky a este ktomu maju namiesto okien dosky a smrdia a hned dostanem ban na dva dni a oni ma urazali celu hodinu a moderator nic ale mne dal hned ban??? a pritom som slusny normalny clovek proste to povazujem za nespravodlive a rasisticke ( moderattor smoky ) global 4 cas 20. 2. 2017 v 20:22 jsi byl zabanován na 2 dnů. 22. 2. 2017 v 20:22 se můžeš opět přihlásit.lobální
    [OBL] ☜*☆*☞*H*U*R*Y*☜*☆*☞: smoky ja sa len branim:)
    [OBL] kapřík†CZ†: a já myslel že jsou kluci s HG rozumní
    [OBL] ☜*☆*☞*H*U*R*Y*☜*☆*☞: tu niekto pukne a hned nadavaju do c...:)
    Smokie: tak neodpovídej a bude klid... klid už
    [OBL] ☜*☆*☞*H*U*R*Y*☜*☆*☞: jj
    [‡нɢ‡] •†ĢнØŞŦ!Ķ†☆ØF☆: Kapor rozmuni sme, sme patrioti - Hlinkova garda :)
    [OBL] ☜*☆*☞*H*U*R*Y*☜*☆*☞: kaprik dik si fajn:) dik moc:)
    [OBL] ☜*☆*☞*H*U*R*Y*☜*☆*☞: bud na to hrdi:)
    [‡нɢ‡] •»ÑΣŴ«‡»ŚŦΔЯŦ«•†SK†: "na pláž"
    [‡нɢ‡] •†ĢнØŞŦ!Ķ†☆ØF☆: na straz
    [‡нɢ‡] H€NRY: na pláž
    [ĐĐS] PirateXXX: Je mi ťa ľúto Hury, že na teba majú všetci takéto predsudky :3
    [OBL] ☜*☆*☞*H*U*R*Y*☜*☆*☞: :D
    [OBL] kapřík†CZ†: já jen at je tu klid kluci nemá cenu se tu dohadovat ! je to jen hra a přišel jsem si sem odpočinout a né číst na chatu samé urážení a provokace ! to fakt za to nestojí
    [‡нɢ‡] †JIM_BEAM†: no jasne kick ... kazdy chrani cigošov ... ale smokie ved my nanich pracujeme maju z nas pridavky ... chapeš tvoja vyplata ide jemu na premko :/ to neni možne že nas kickneš
    [ĐĐS] PirateXXX: Keby povedal na ulici už by na ňom 15 boli :D
    [‡нɢ‡] •†ĢнØŞŦ!Ķ†☆ØF☆: ja na to tiez nemam energiu, ale ked ti t vopred dakujem
     
  2. Korben

    Korben User

  3. Borat

    Borat User

    Ďakujem za odkaz. Ďalej už myslím že tu nie je čo riešiť.

    Duplicitná téma.
    Lock.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.