Razer PvP týden Nefunguje!!!

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem ♥*Imunne_To_Death*♥, 15/5/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Dobrý den registroval sem se u Razer a nezískal jsem žádnou odměnu!
    Když jsem se registroval a stáhl si aplikaci a poté jsem vložil svuj E-mail a Razer ID:password tak mi to vůbec nic neodeslalo a nefungovalo to!

    zkoušel jsem to už 14.5 2014 a také nefungovalo v tom že jsem se nemohl řihlásit ke svému učtu Razer Comms tak jsem se přihlásil poté jsem šel odeslat žadost o svuj kod přes http://www.razerzone.com/darkorbit?utm_source=DarkOrbit
    a vůbec nic mi to neodeslalo!
    stejně tak neúspěšně jsem to zkoušel 15.5 2014 a nic mi to neposlalo.!!!
    žádám nějakou náhradu za to že jsem z cela ztratil čas a musel si instalovat aplikaci Razer Comms za kterou jsem měl údajně získat kod od Razer,ale žádný jsem do ted' stále neobdržel!!!
    mohl byy mi někdo vysvětlit co mám tedy dělat nefunguje li žadost odeslání kodu na Razer:
    http://www.razerzone.com/darkorbit?utm_source=DarkOrbit
    děkuji za pomoc.



     
    Filiposd a ***~FENIX~*** tohle ocenili.
  2. CrazyLove

    CrazyLove User

    Tebe nič neodošle, po zadaní údajov kód vyhodí na obrazovke. Na to, aby účet bol aktivovaný, musíš sa cez neho prihlásiť do samotnej aplikácie.

    Žiadaš náhradu? A za čo? Môžme byť radi že Razer v spolupráci s BigPoint-om túto akciu urobili, nemuseli urobiť vôbec nič.
     
    Filiposd a ***~FENIX~*** tohle ocenili.
  3. No hmm... také že jsem v ní byl přihlášený a nic mi to neodeslalo!
     
    TSTINUSErR01, Filiposd a ***~FENIX~*** tohle ocenili.
  4. CrazyLove

    CrazyLove User

    Lebo to nič neodosiela na mail. Po zadaní mailu a Razer hesla kód vyhodí priamo na obrazovke, kód neposiela na mail ani nenačítava inú stránku ani nič podobné.
     
  5. tak m iřekni tedy kde zjistím ten kod?
    ----------------------------
    Aha tak jsem tedy zjistil že to funguje asi až na po 6 !
    nešlo na to kliknout kuli nějaké chybě. na poprvé
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 15/5/14
    TSTINUSErR01, Filiposd a ***~FENIX~*** tohle ocenili.
  6. CrazyLove

    CrazyLove User

    Ty nečítaš čo píšem, že? Takže ešte raz:

    1. Otvoríš danú stránku Razeru
    2. V kolónke Rendeem Code zadáš mail a heslo od Tvojho Razer účtu, s ktorým si bol prihlásený v aplikácii Razer Comms
    3. Klikneš na "Submit"
    4. Kolónky mailu a hesla zmiznú, a na ich mieste sa objaví kód.


    EDIT: No tak vidíš, hlavne že to ide :)
    Rada: Netvor multiposty, používať tlačítko "Upraviť"
     
  7. jo diky za info.
     
    TSTINUSErR01, Filiposd a ***~FENIX~*** tohle ocenili.
  8. Korben

    Korben User

    ♥*Imunne_To_Death*♥ Nepíš viac príspevkov pod seba ale využi možnosť upraviť príspevok a ak na budúce napíšeš príspevok tak ako si napísal svoj prvý príspevok, tak tému uzavriem a dostaneš okamžite ban na fórum.

    Uzavreté, LOCK.
     
    Filiposd tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.